Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Menthetetlen ez a kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthetetlen ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Ovis kérdés tudom meg ilyenek de most ne ezzel bántsatok légyszi.


De ha szétmentünk a barátommal és ő teszi ki a képeket, sztorizgat akkor ezzel azt mutatja h örül h megszabadult tőlem? Én hagytam ott, mert volt oka, távkapcs volt nem is láttam nagyon max 4* egy év alatt.


Nekem nincs kint képem, minden priváton van.



Nem vagyok egy huuu de jó nő h ha kirakom a képem majd könyörögni fog. Csak mindenki mondja h tegyek már ki képet



#kapcsolat #Jobb neki nélkülem #Nekem fáj
2021. nov. 29. 15:09
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Igazából rosszul fogalmaztam. Nem akarom visszakapni, mert nem találkoztunk. De h akkor ezek szerint neki nem fáj a dolog
2021. nov. 29. 15:10
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Minek ezt megmenteni? Evente 4szer talalkozni meg baratsagnak is keves.
2021. nov. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%
Mutass képet nekünk, megmondjuk mit érdemes kitenni.
2021. nov. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem érdemes kitenni semmit hidd el.


Igazából arra lennék kíváncsi h ilyenkor a pasikat tényleg nem is érdekli az egész vagy csak nem akarják mutatni h gyengék?

2021. nov. 29. 15:14
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A pasik nem gondolják ezeket a dolgokat túl. Kirakott egy képet/sztorit, mert úgy érezte, hogy meg akarja ezt osztani.

Nem kell ezt túlgondolni.

2021. nov. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember, minden kapcsolat és minden szakítás más. Látatlanban ennyi infóból nem tudunk semmit mondani. Lehet, hogy csak bosszantani akar. Lehet, hogy meg akarja mutatni, hogy jól van. Az is lehet, hogy tényleg nem érdekli. Vagy épp a figyelmed akarja felhívni (ami sikerült). Válasz valami szimpatikusat.
2021. nov. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A kérdést sem értem, semmi összefüggés a kifejtéssel, mintha tudathasadásod lenne!

Ha évente 4x találkoztatok, azt még kapcsolatnak sem mondanám. Kitesz képet, na és, ebből nem derül ki, hogy mennyire fáj, de ennek nem is kellene, hogy foglalkoztasson. Éli az életét, te is tedd ezt.

2021. nov. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
39%
Ha szereted, akkor elég 4 tali. Igyekezz, hogy több legyen.
2021. nov. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

1300 km-ről elég nehéz. A szakítás oka h többször megígérte h haza jön ( jogos ide minek jönne) én meg nem tudok kimenni nagyim miatt mert ápolom.


Igen elég hulye vagyok, akarom is mert borzasztóan szeretem hiányzik, de tudom felesleges mert nem lehetünk együtt hiába 2021 videóchat és társai az nem ugyanaz

2021. nov. 29. 15:53
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz menni, akkor vége.
2021. nov. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!