Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vannak olyan párok, akik még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan párok, akik még x idő után sem tudnak nyugodtan wc-zni a másik előtt esetleg pukizni. Ez nem ilyen perverz kérdés csak érdekel, hogy van aki sok idő sem tudja teljesen elengedni magát a másik előtt?

Figyelt kérdés
Akinek ez kérdés zavaró vagy értelmetlen az nyugodtan görgessen tovább köszönöm.

2022. jan. 6. 20:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Nekem 4 hónap kellett ahhoz, hogy a barátom lakásában kakiljak. Pukizni remélhetőleg sosem fogok előtte :D
2022. jan. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én egy helységben nem nagyon szerettem sosem wc-zni a barátommal még 2 év után sem. Nekem valahogy nagyon kell valamennyi privát szféra és ez nekem egy ilyen határ. De csomó emberről tudok, akinek meg semmi ilyen gátlása nincs ilyen téren, szóval szerintem ez így is úgy is tök normál.
2022. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Legfeljebb akkor vécéznék a párom előtt, ha olyan hasmenésem lenne, hogy másként összefosom magam... Ez nem gátlás, hanem privátszféra, meg igazából én sem vagyok kíváncsi arra, hogy egy másik ember hogyan űrít. Természetes dolog, nem akadok ki, ha a másik véletlen rám nyit, vagy én nyitok rá a másikra, de na... vannak dolgok, amikhez nem kell közönség.

A pukizás nem zavar, igyekszem diszkréten intézni, nem teszek rá egy lapáttal, de ha kicsúszik, kicsúszik. Meg nyilván néha az ember beteg, elrontja a gyomrát, ez van, természetes.

2022. jan. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
33%
Ez x fuggvenye nyilvan :)
2022. jan. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Én se wczek a barátom előtt es fordítva se ..pukizni se pukiztam még ,de rem nem is fogok

A wczes az privát dolog

2022. jan. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én azokat sem értem, akik otthonon kívül tudnak kaksizni. Komolyan csodálattal nézek rájuk. (A nőkre főleg.)


Az álmom egy szagelszívós, hangszigetelt slozi.

2022. jan. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Én mindig megkértem utazásokon a barátomat, hogy hallgasson zenét amíg WC-n vagyok. Természetesen minden alkalommal elmondta, hogy hülye vagyok, mert ezen nincs mit szégyellni :D Aztán X. alkalommal én is belegondoltam, hogy basszus igaza van. Azóta működik a dolog :D
2022. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Évekig nem tudtam elintézni a nagydolgom akkor ha ő is otthon volt, pedig már együtt éltünk. Aztán kaptam egy nagyon durva hasmenéses vírust. Nos, hogy finoman fogalmazzak, az feloldotta a gátlásomat. Azóta már nincs gond ezzel. Nyilván nem nyitunk rá egymásra vécézés közben, de már nem tud érdekelni ha esetleg hallja, vagy dolgom végeztével bejön és érzi esetleg (bár az ablakot ki szoktam nyitni szóval nem vészes).
2022. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Mi családban sem csinálunk ilyeneket egymás előtt. Egyszerűen csak illetlenség. Ez nem azért van mert valaki mellett nem tudom elengeeni magam, egyszerűen csak büdös és szerintem nem kultúrált, ezeket a dolgokat oldja meg mindenki magában.
2022. jan. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Cpt_Obviously ***** válasza:
100%
2 nagyon különböző dolgokról beszélünk puki az ki ki csusszan, föleg ha az egyikötök reggel már ébren van vagy este késöbb fekszik álmunkban be be csusszan a puki. 6 év után sem hagyjuk nyitva a WC ajtót, ne szagolja a másik.
2022. jan. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!