Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együttmaradnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttmaradnátok egy ilyen lánnyal vagy inkább szakítanátok?

Figyelt kérdés
Nagyon szép, okos, jó az ágyban, viszont mindenbe beleköt, mindenben neki van igaza, és sokszor lábtörlőként használ, ha olyan kedve van. Ha pedig kiállsz magadért közli, hogy akkor keres másik pasit.
2022. jan. 17. 12:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
19%

Másik pasit? Nem másik csajt?


Együtt maradnék, mert izgatnak az ilyen szemét nők, de egy idő után ráunnék, kidobnám.

2022. jan. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
98%
Keressen másik pasit.
2022. jan. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
78%

Jaaa, hogy ő keres másik pasit.


Erre azt mondanám, hogy ok. Keress, de ne egyet, hanem 4-et, és csináljunk egy nagy grouppen sex-et.

2022. jan. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Az első ilyennél még nem, de a másodiknál megmondtam volna neki, hogy rendben akkor keressen. Nincs az az ember akiért megéri lábtörlőnek lenni, tök mindegy mit tud.
2022. jan. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem az ilyen embereket. Mit tud az a kis lotyó, hogy tűrsz neki? Őszintén.
2022. jan. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Mondjuk hogy tudod, hogy átlagos pasiként még egy ilyen nőt nem szerzel, és ha épp nem vitázik, akkor nagyon kedves és jó társ. De ha vitázik, akkor elhord mindennek, és mindenért te vagy a hibás, és szóban aláz.
2022. jan. 17. 12:49
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok. Ne haragudj kérdező de szerintem ha talál nálad jobb partit azonnal lelép vele. Ha ez így van ahogy te leírtad ha nincs ló jó a szamár is elven van veled. Nem tudom hogy mennyi idős vagy de szerintem ne pazarold az éveidet.
2022. jan. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Min vesztek folyton össze? Mert ha a lábtörlő színén :) akkor enyhe túlzás szakítással fenyegetőzni, szimplán idegbeteg drámakirálynő. Ha a gyerekek számán vagy mert valami függőségre költesz, akkor lehet, komolyan megbillen ilyenkor, hogy közös-e az út. Mondjuk a végeredmény ugyanaz.
2022. jan. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan lehet valaki okos, ha mindenbe beleköt, másnak nem lehet igaza és képtelen észrevenni a valóságot, nem tisztel másokat?


Inkább hagynám, szépséggel nem lehet kompenzálni a rossz, buta személyiséget, mellette csak stressz és nyugtalanság lenne.

2022. jan. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
XD
2022. jan. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!