Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez tényleg akkora tragédia?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg akkora tragédia?

Figyelt kérdés

Tegnap este véletlenül mellé nyúltam és a párom fogkeféjével mostam fogat.

Észrevette és elkezdett finnyáskodni,hogy na ne már,ez milyen undorító, dobjam ki azt a fogkefét,mert nem hajlandó többet

használni.

Nem vagyok ápolatlan, mindennap fürdök,tiszta vagyok, nem értem,hogy miért kell ebből ekkora ügyet csinálni. Véletlen volt, tisztán raktam vissza...


Kicsit rosszul esett és nem értem...

Ha valamit nem bírok megenni, megeszi utánam, iszik az üvegből,amiből én is, egyéb dolgokról meg ne is beszéljek...


Ti hogy látjátok ezt a dolgot? Tényleg ekkora gáz?


Én vagyok a nő, ő a férfi


2022. jan. 25. 06:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
75%
Nem a leghigiénikusabb, de ekkora ügyet csinálni belőle szerintem is felesleges. Ha neki ez ilyen fontos, akkor vegyél újat.
2022. jan. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
29%

A másik fogkeféjét nem használjuk, nálunk mindig jól elkülönített színben is melyik fogkefe kié. Hozzáteszem, mindig van otthon tartalék fogkefe, ha épp" elhasználódik kéznél legyen.

Viszont nálunk az egymás után ivás se működik.

2022. jan. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
63%

Mikor elsőnek aludtam a páromnál mindent vettem, vittem magammal. De pont a fogkefe maradt le😅 mikor észrevettem már nem volt nyitva semmi. Odaadta az ővét, hogy használjam nyugodtan. Semmi problémát nem csinált belőle.

Szerintem a párod egy cseppet túlreagálta a dolgot.

2022. jan. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
48%
Most az esik rosszul, hogy kidobatta? Ez szerintem természetes. Vagy bunkó volt? Nem értem. XD
2022. jan. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
40%

Egyszer baratom nalunk aludt, elfelejtett fogkefet hozni. Mondtam hasznalja az enyemet nyugodtan, ha szeretne. Azt mondta oke.


Kicsit erosnek erzem a pasid reakciojat, foleg hogy veletlen volt. Vannak emberek akik ennyire allergiasak a fogkefejukre, de ez akkor is tulzas.

2022. jan. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
55%
#12 csokolozni szoktatok?
2022. jan. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
32%
Mi csókolózunk, iszunk, eszünk egymás után, van orál, fogpiszkálót is használnék párom után...de a fogkefét én sem adnám vagy kérném kölcsön. Én is pont olyanok miatt amit már írt valaki. Ínyvérzés, lepedék...
2022. jan. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
72%
12-es vagyok, képzeld, szoktunk. De azt ne beszélje már be nekem senki,hogy egészséges a másik fogkeféjével fogat mosni?Sőt, az egymás után ivás sem az. Ha elkerülhetetlen iszok a másik után, de azért pohár csak akad otthon :)
2022. jan. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
62%
Mennyivel egészségtelenebb inni a másik poharából mint átdugni a nyelved a szájába?
2022. jan. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
63%
De miért innék a másik poharából? Ittam már,fordítok rajta és iszok. De azért ne essünk már át a ló másik oldalára hogy ciki ha ezt nem tesszük!
2022. jan. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!