Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kiléptem a 4 éves kapcsolatomb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiléptem a 4 éves kapcsolatomból, mert már féltem tőle, mióta kiköltözött viszont szorít a mellkasom. El fog múlni?

Figyelt kérdés

4 napja költözött el, alig tudok enni, aludni, folyamatosan szorít a szívem.

Az utolsó évben már nem voltam boldog mellette, rengeteget ivott, féltem tőle, többször menekültem át barátnőmhöz tőle hajnalban. Szex is 2 hetente volt már, kb 3 percig, amíg elment. Zéró kedveskedés. Tudom, hogy ez volt a helyes döntés mégis akkor miért nehéz?


Márciusig kell még itt laknom a közös otthonunkba, utána tudok átköltözni másik albérletbe.


24L, első kapcsolatom volt


2022. febr. 6. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Poszttraumás stressz?
2022. febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy el fog múlni. Szerintem most jön ki rajtad a feszültség.
2022. febr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel agyonaláztak évekig, nem csodálom. Gondolom félsz tőle, hogy mi lesz, de nyugi nem lesz semmi csak jobb.
2022. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted! El fog múlni. Viszont lehet érdemes szakembert felkeresni, hátha segít a feldolgozásban illetve esetleg valami küzdősport elkezdése (pl box) is jó lehet. Sokaktól hallottam már hasonló esetekben.


Levezeted a stresszt, ki tudod adni a haragod és félelmed plusz talán kis batorságot is ad.

2022. febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van kulcsa a lakáshoz?
2022. febr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már nincs. Nem félelmet érzek most, azt eddig éreztem mellette. Most üres vagyok. Elment 4 évem és öregedtem miatta 10et kb. Semmi önértékelés, nulla bizalom az emberek felé. Rettegek az egyedülléttől is.
2022. febr. 6. 22:10
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, elmúlik. Egy ilyen romboló kapcsolat után hiphopp ki fogsz virágozni.🌺
2022. febr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#6. Ugyanezt éltem át tavaly, én már jobban vagyok. De ha szeretnél valakivel beszélgetni, tudd, hogy nekem írhatsz privátot.


Metamorphosisnak pedig igaza van, bizony ki fogsz virágozni, de egy darabig sajnos még fájni fog. Nekem mondjuk sokkal kevesebb ideig fájt, mint amennyire számítottam.

2022. febr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!