Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg ennyire gyakori, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire gyakori, hogy a párok nézik egymás messengerét, és akkor mi éltünk más dimenzióban?!

Figyelt kérdés

Nemhogy sosem láttam exem üzeneteit, de kb. a telefonja is akkor volt a kezemben, mikor elkértem fényképezni párszor (és akkor is rögtön adta, nem volt az, hogy jajj, meg ne lássam az üzeneteit, mellesleg meg se néztem), vagy megkért, hogy tegyem töltőre, mert hozzám volt közelebb.

Itt meg olvasom a kérdéseket, hogy nemhogy nézegetik egymásét, de onnan tudják meg, hogy messengeren még az exükkel beszélgetnek, vagy épp visszaolvassák, hogyan és mit beszélt a párja az exével.

Bohózat. Semmi magánélet nincs? Persze, akinek nincs titkolnivalója, nyugodtan odaadhatja teljes kivizsgálásra, de létezik bizalom is. Másrészt a lebukásokból meg pont az következik, hogy mégis hagyta a másik, hogy megnézze...


Persze ebből is csak az következik számomra, hogy itt vagyok én, a normális pasi, akinek nincs ilyen problémája, mert hűséges, de nincs is nője, és vannak a civakodó, féltékenykedő párok, akik bezzeg kapcsolatban vannak. :D :D

F


2022. febr. 24. 00:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is az van, mint nálatok volt és együtt vagyunk lassan 10 éve. Nekem az a tapasztalatom, hogy az ismerősi körben nem csinálnak ügyet ebből a párkapcsolatokban.


Szerintem ezek a kapcsolatok, ahol ennyire központi kérdés ez a messenger üzenetezés ritkán tartanak sokáig.

2022. febr. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Mi 9 éve együtt vagyunk, sose néztük egymásét. Lehet, hogy ez a hosszú kapcsolat titka. :)
2022. febr. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Minket hülyének néznek, hogy minden transzparens egymás számára (beleértve egymás kütyüjeit), de én nem tudnék többé olyan emberrel élni, aki a párkapcsolatunkban (ami a magánéletünk és a privát szféránk is egyben) egy másmilyen magánéletre meg privát szférára hivatkozva dugdos dolgokat. A világ legtermészetesebb dolga számunkra, hogy elől hagyjuk a dolgokat és hozzá engedjük nyúlni csak úgy a másikat. Ez jellemzően megöli a kíváncsiságot is, így nem is igazán szoktuk nézegetni. Ugyanúgy szemrebbenés nélkül hagyom, hogy bármit lásson az online aktivitásomból, mint ahogy szemrebbenés nélkül hagyom, hogy lásson meztelenül.


Az a lényeg, hogy ti meg tudjatok egyezni. Ha más ezért hülyének néz, na bumm, foglalt embert miért érdekelne, hogy egy random haver vagy idegen nem bírna vele élni emiatt?

2022. febr. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerencsére mi is így kezeljük, másik telefonja a sajátja.
2022. febr. 24. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Inkább belenézek minthogy átverve éljek évekig. A bizalom szart sem ér ha a párod félrekefél.
2022. febr. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem nézzük egymás messengerét rutinból, de nem lenne belőle semmi, ha mondjuk a párom az enyémbe belenézne. Ha valaki meg akarja csalni a másikat azt lehet profi módon is, üzenet nyom nélkül.
2022. febr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha belenézel csak úgy random a beszélgetéseibe minden ok nélkül, az gáz. Én is csináltam tiniként, tökre fölösleges komplexusokat generált, amikor megnéztem, miket beszélt azzal vagy arról a lányról, akivel előttem össze akart jönni. Pedig akkor már nem beszéltek, amikor mi összejöttünk. És akkor ugye jön az, hogy nekem ezeket miért nem mondja, rólam miért beszél kevesebbet a haverjával, stb. Vagy ha engem idegből kibeszél, aztán lenyugszik, mondjuk ha nem csúnyákat mond, csak hogy valamivel felbsztam. Vagy megnézni tényleg kivel mit beszél, nem is rólam és nem is nőkkel... Szóval ez nem oké, már belátom.


Na de amikor belenéztem az exem telefonjába, mert tudtam, hogy van valami a volt nőjével és ott volt minden, azt nem bántam meg, azt igenis jól tettem, hogy lebuktattam és szakítottam vele. Ebben az esetben nincs "mit kutakodsz a telefonomban" szöveg, mert teljesen jogos, hiszen célzottan egy adott beszélgetést nézel meg és találsz is valamit.


Szóval ha megvan a gyanú, akkor jogos kutakodni, ha nincs, akkor én már nem tenném.

2022. febr. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem akartam, de a másik addig hisztizett még megmutattam.

Csak akkor csodálkozott miután úgy is kidobtam hogy nem talált semmit.

Neked is ezt ajánlom, illetve nem neked hanem annak az illetőnek és kedves párjának akik szerint ez természetes.

2022. febr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddig ahányszor indokoltnak láttam belenézni, kiderült, hogy magamat kíméltem csak meg pár átbaszásban élt, elvesztegetett évtől...
2022. febr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha indokoltnak érezném és gyanús lenne bármi, elkérném, hogy belenézzek. Bár titokban is bele tudnék, mert ismerem a kódját. Enyém pedig kódolva sincs. Szóval szabad a pálya, de soha nem merült fel bennem, hogy hozzányúljak a telefonjához. Nekem ez olyan alpári, csak úgy sunyiban kutakodni más magán-dolgai közt.
2022. febr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!