Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Észrevettétek, hogy egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek, hogy egyre gyakoribb a fiatalabb férfi-pár évvel idősebb nő kapcsolat?

Figyelt kérdés
Mitől lehet ez?
2022. márc. 1. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:
🤦‍♀️
2022. márc. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Már nem annyira elítélendő, mint néhány éve, ezért többen merik felvállani nyilvánosság előtt, vagy eleve belevágni.
2022. márc. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

S. Tamas, you gypsy

What are you talking my little dad

Is there any problem that you're picking on me

I'll beat your head until it bleeds

Don't believe that you can beat me

Your head will be blue soon

In winter we'll beat you well

You'll escape home crying

In the class you bark at me

Meanwhile you don't know the answer

2022. márc. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy kevesebb az idióta, aki szó szerint pár éven lovagol.


Nekem 5 évvel idősebb a párom, de vakarózni tudok attól, mikor valaki 2-3 év korkülönbségen pörög és szentül hiszi, hogy nem egy korosztály a kettő. 😂

2022. márc. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Mi is így vagyunk. Én 28, a párom 33. Agyban sokkal érettebb a harmincas korosztály, mint a húszas, nekem bejön.
2022. márc. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

"Észrevettétek, hogy egyre gyakoribb a fiatalabb férfi-pár évvel idősebb nő kapcsolat?"

nem, én nem vettem észre ilyesmit. régebben is volt mutatóba néhány, meg most is, a nagy többség meg továbbra is egyidős, vagy a férfi idősebb.

2022. márc. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vettem észre, hogy több lenne az ilyen pár, eddig is voltak szórványosan 5-10 évvel idősebb nőkkel kötött házasságok is.
2022. márc. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pár év korkülönbség mindig előfordult,ahogy írják is. Mostanság viszont előfordul többször pár év is,és nemcsak a sztárvilágban,civil pároknál is.A nők fiatalosak,jól tartják magukat,a pasikat pedig mindig is vonzotta a csinos,értelmes,határozott nő.
2022. márc. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
29 éves férfiak 16-7 éves lányokkal..
2022. márc. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem 21 èvesen volt 26 èves baratnőm. Az vesse ràm az első követ aki nem szeret hancùrozni az ágyban
2022. aug. 29. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!