Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szerintetek valos indok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek valos indok ?miert lehetett ez ? Lehet párom észrevette.Facebookal kapcsolatos.

Figyelt kérdés

Egy illető nekem nagyon tetszik és naponta többször is megnéztem a képeit, stb…. És most hirtelen elrejtette, mindent.

Valószínű látta, hogy én ennyire nézegetem? Vagy miért ??! Ezt kijelezi a Facebook. A jelenlegi pàrom miatt nem ismerősöm csak úgy nézegettem…. Most ezzel le buktam ? Kerlek segítsetek aki tapasztalt az ilyen dolgokban



2021. szept. 23. 10:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A facebook nem jelzi ki, ha valaki nézi az adatlapod, vagy a képeid.
2021. szept. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Egyszerűen évek óta tartó tendencia, hogy emberek tömegesen teszik priváttá az oldalukat. Valószínűleg maga a rendszer nyaggatja őket, hogy nézzék át az adatvédelmi beállításaikat, és egy idő után megteszik, és átállítgatják a dolgokat.
2021. szept. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

De pont azután hogy egy hete kb nézegettem ?

És eddig ismerősök ismerősei láthatták most meg már nem látok semmit tehát gondolom csak ismerősök.



Valami face guru meg mondhatná

2021. szept. 23. 11:06
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem látta, semmi ilyen nem jelez a facebook. Véletlen egybeesés, tök feleslegesen kombinálsz, egyáltalán nem rólad szól.
2021. szept. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nyomtál rá véletlen like-ot, tuti nem tudja, hogy nézted.
2021. szept. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

De ilyen véletlen van ? H nézegetem, sokat és véletlen egy hét után elrejti?

Lehet a Facebook feldobta neki “ kis ismerhetek? “ be a nevem?


5. Nem lajkoltam be semmit kínosan figyeltem erre .

2021. szept. 23. 11:13
 7/16 anonim ***** válasza:
Hacsak nem nyomtál indokolatlan mennyiségű k*ró- vagy k*ratólájkot a képeire, akkor nincs összefüggés. A fb nem jelzi, hogy ki mikor.... Ja ezt már írták előttem.
2021. szept. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem nyomtam lájkot tényleg. Én is tudom, de valahogy mégis megtudta ?!! Hiszen emiatt rejtette el a dolgait.
2021. szept. 23. 11:30
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudta meg, szakadj már le róla, egyébként is van valakid, nem? Kit ismerhetek-be se dobhatott ki, nem így működik az algoritmus.
2021. szept. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt se érdekli hogy létezel-e, nem miattad rejtette el :D Idióta.
2021. szept. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!