Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha beteg a párod akkor otthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beteg a párod akkor otthon hagyod egyedül ?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok így otthon voltam és a párom is otthon volt, mert most nem dolgozik . Napközben volt egy dolga ami elhúzódott így késő délután ért haza és fogta magát és elment estére is , hogy kocsikázzon a haverjaival . Gyakran találkoznak nem ez volt az egyetlen alkalom a hónapban , hogy együtt lehessenek . Szóval normális dolog otthon hagyni a párodat ha beteg ?

2022. márc. 4. 21:11
1 2
 1/20 nemaRendőrség ***** válasza:
87%

Egész pontosan mi a bajod?

Szerintem ha csak meg vagy fázva akkor igen, normális dolog.

Szomorú, de nem akarnám, hogy a feleségem is elkapja, bár mindig elkapjuk egymástól.

2022. márc. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%

Miért, olyan beteg voltál, hogy nem tudtad magad ellátni?

Ha influenzás vagyok vagy ilyesmi, nem várom el tőle, hogy mellettem gubbasszon. Mondjuk ő azert nem menne sehova, hogy ne terjessze a bacikat, de a mai maszkos időkben már ez is mindegy.

2022. márc. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ, hogy milyen betegségről van szó. Ha semmi komoly, akkor nem gondolom, hogy emiatt ne mehetne egész nap sehova. Tudna neked segíteni bármiben, ha ott lenne?
2022. márc. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%

En örulnék ha maga a beteg vonulna el


De párom is a göthös állandoan akkor is velem alszik. El is kapom.

2022. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Torokfájás , magas láz , köhögés , fáradság .
2022. márc. 4. 21:17
 6/20 anonim ***** válasza:
80%

Konkrétabban? Szerintem sem mindegy, hogy 40 fokos lázzal felállni sincs erőd és kell valaki, vagy csak egy kis megfázás, baciról van szó.


Ha előbbi, tehát nyilván igényli, hogy ott legyek kell a segítségem, akkor természetesen nem hagyom egyedül. De ha nem nagyon komoly dologról van szó, akkor szerintem sem indokolt, hogy otthon legyen veled!

2022. márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
45%

*Lehet igy már coblvidon is átmentünk néha ezen is agyalok.

De nem küldhetem haza az anyjához..

2022. márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem az a gond , hogy dolga volt és elintézte hanem , hogy estére is otthagyott mikor nem bírtam felkelni az ágyból se .
2022. márc. 4. 21:19
 9/20 A kérdező kommentje:
Akkor most költöztettem volna el otthonról , míg beteg vagyok ? Mert elszeparálásra nincs nálunk lehetőség . Az az egy éjszaka megmentené attól , hogy ne legyen beteg ?
2022. márc. 4. 21:21
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha mondjuk taknyos az illető, vagy csak "lazábban" beteg, akkor a másikunk simán elmegy ügyet intézni, barátokkal találkozni és hasonlók. Nem is szeretnénk, hogy a másik miattunk mondjon le bármit.

Ha viszont komolyan beteg (múlt hónapban a barátom összeszedett valami hányós vírust), akkor ha tehetjük, otthon maradunk vele, hiszen ilyenkor elkél az ápolgatás és támogatás.

26N

2022. márc. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!