Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátom mellettem telefonozo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mellettem telefonozott, amíg én elaludtam a munkából, és azt mondta nem az ő felelőssége felkelteni? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem.. 4 éve vagyunk együtt.

Ma reggel arra keltem, hogy a 6:00, 6:15, és 6:30as ébresztőimet mind átaludtam, 6:50 után ébredtem fel, arra hogy a barátom (aki ma szabadnapos volt) mellettem telefonozott, tehát konkrétan ébren volt mégis hagyta, hogy elaludjak. Én hirtelen idegességemben azért számon kértem, hogy te komolyan hagytad, hogy elaludjak miközben fent voltál? Mire annyit mondott (de látszott a hangnemből, hogy tudja hogy rosszat tett és számított rá hogy számon lesz kérve) hogy nem az ő felelőssége gondoskodni arról, hogy ne aludjak el. Mondom, de ha te felkelsz, inkább telefonozol minthogy felkelts engem is ha látod hogy elalszok? Erre már szinte hisztis hangnemben visszavágta, hogy akkor sem az ő felelőssége.

Eszem megállt. Ma egész nap erre gondoltam, kicsit úgy érzem kiábrándultam belőle ettől, sosem volt még velem ilyesmi.

Szerintetek igaza van? Mit tennétek a helyemben? Egyáltalán hogy lehetne ezt megbeszélni, ha ennyire nem látja a problémát? Ma még nem találkoztunk azóta.



2022. márc. 7. 18:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Hát.. te barátod 4 éve, neked kellene ismerd már annyira, hogy hogyan kell megbeszélni vele dolgokat. :) Mi honnan tudjuk?!
2022. márc. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
20%
Én a legtöbb nőt nem merném felkölteni.
2022. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
12%

Én se szivesen ébresztgetném a barátomat.

Ez tényleg egyfajta "teher", és kellemetlen, ne rakja rám azt hogy en figyeljem elkésik e. Nem a gyerekem.


Egyik exemnek.meg szokása volt minden áldott reggel, hogy tőlem kérdezi mennyi az idő.

Par nap után megmondtam hogy nem vagyok kakukkos óra.


Irto pici gesztus ugyan, de olyan irritálo tényleg.

2022. márc. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
Nyilván ha mindennap ez lenne azt mondom ok, de egyszer nehogymar belehaljon főleg ha fent is volt…
2022. márc. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Utolsó ez nyilván jogos, de ez egyszeri alkalom volt.. Nem tudom, nekem olyan kiábrándító, hogy icipici erőbefektetés lett volna részéről mégis inkább végigfeküdte mellettem. Kicsit olyan érzésem van tőle, mintha kimenne mondjuk előttem az ajtón és becsapná rám..
2022. márc. 7. 18:21
 6/22 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek szólt, utolsó, én is így gondolom..
2022. márc. 7. 18:21
 7/22 anonim válasza:
96%
Fel kellett volna keltenie téged ez alap gesztus a párunk fele
2022. márc. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem az ő felelőssége, de hogy ennyiben se lehessen rá számítani? Igazán nem egy megerőltető dolog.

Fordított esetben nem esett volna jó neki is? Társ/as-kapcsolat volna ez?

2022. márc. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértem, hogy zavar.

Az, hogy társak vagyunk, azt jelenti, hogy odafigyelünk a másikra. Nyilván persze nem úgy, mintha a gyerekünk lenne, hanem úgy, mint egy felnőtt, aki nagyon fontos az életünkben, és nem szeretnénk, hogy rossz történjen vele. Ezért ha a másik figyelmetlenségből valami butaságot csinálna (és hát kivel nem fordul elő néha, hogy figyelmetlen), akkor közbelépünk.

2022. márc. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Hm hát én de még a párom sem gondolt sosem erre teher képpen. Fel keltjük egymást ha kell. Szerintem ez alap dolog egy normális kapcsolatban.
2022. márc. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!