Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Saját otthont szeretnék, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saját otthont szeretnék, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Előre is elnézést a hosszú szövegért, de megpróbálom kifejteni azt a gondolatot ami mostanában nagyon kavarog bennem. Egy 2 éve költöztem vissza a faluba anyukámékhoz, volt egy hosszabb kapcsolatom ami nem működött, ezért haza jöttem, az akkori exemmel együtt éltünk egy albérletben a másik városban. Szinte nagyon hamar kellett önállósodnom, vagy legalábbis lappangott bennem annak bizonyítási vágya. Amikor külön költöztem anyukámtól alig voltam 18 éves. A mostani párommal másfél éve vagyunk együtt. Ő is ebben a faluban él, az édesanyjával, és annak párjával. Igazából amióta együtt vagyunk, vagy én alszok náluk, vagy ő nálunk, ez függ attól, hogy az édesanyja egyedül van-e este, mert többszöri öngyilkossági kísérlete is volt már. Párom nagyon szeretne gyermeket, leginkább talán azért, mert nincs sok hátra amíg 30 lesz nem akar "idős"apuka lenni. többször szóba hozta, hogy szokjam meg náluk az ottlétet, mert előbb-utóbb oda kell költözzek. Ez itt számomra a probléma. Ő mezőgazdaságot vezet, ott is vannak állatai, gépjárművei, pár házzal arrébb van egy tanyája, de ő mégis azt akarja, hogy ott éljek az édesanyjával és annak párjával. Én semmiképpen nem szeretnék, érződik abban a házban a feszültség, bánat, rosszkedv, semmi kommunikáció. Ő azt mondta nem fogja elhagyni az anyját, felügyelet kell neki.Elgondolkodtam már azon is, hogy lehet önzőség a részemről? De akkor sem engedek abból a döntésemből, hogy oda menjek lakni. Legszívesebben, ha lenne hova, már anyukámékkal sem laknék, mert amióta nekem elváltak, és nevelőapám is a házban él, már nem olyan érzés, mint előtte itt lenni,de albérletbe nem megyek többet. Szükségem van a magánszférára, szexelni nem tudunk egy normálisat, mert akkor mindenki azt hallgatná a házban.. Nem tudom mi lenne a jó, nem tudom senkivel megbeszélni, és kezd nagyon bántani a dolog


2022. márc. 12. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha a barátod nem enged az elképzeléséből, akkor mit csinálsz?

Egyébként a magas ingatlanárak miatt sincs sok lehetőség!

2022. márc. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Az emberek nagyrésze úgyis a csokot meg a babavárót fogja mondani!

Azt mindenképpen tisztáznod kell , hogy külön szeretnél lakni a szülőktől.

2022. márc. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én sem tenném őt abba a helyzetbe, hogy az én családommal kelljen élnie, pedig nálunk itthon jó a viszony, a hangulat. Nincs igazából gondom az anyukájával, de nem akarok élni velük, szerintem nem egészséges élet lenne így. Nyílván erről is vannak pro-kontra érvek. Van egy nővére ő elköltözött abból a házból,van egy kisgyermeke, de rajta hagyta a páromon azt a "terher", hogy neki kelljen figyelnie az anyjára. A szüleim azt is felajánlották már, hogy a másik portára építkezzünk, de neki ez sem volt opció. Nem tudom mit tehetnék, nem akar beszélni a témáról, én szeretnék már gondoskodni róla, kicsit talán féltékeny is vagyok emiatt az anyjára.
2022. márc. 12. 14:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából anyagilag nem állnánk rosszul, ő mezőgazdaságot vezet, én fogtechnikus vagyok, ha akarnánk nehezen,felépíthetnénk egy közös otthont, ő viszont nem szeretne, hanem ragaszkodik ahhoz, hogy én éljek ott velük.
2022. márc. 12. 14:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Valamelyikőtök engedni fog!

Már csak az a kérdés hogy ki?

2022. márc. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő ragaszkodik ahhoz, hogy ott éljen és semmiképp nem akar elmenni, de te se akarsz oda menni, akkor elsősorban ezt kéne tisztáznotok. Hiszen így nincs jövője a kapcsolatotoknak és ez esetben szerintem felesleges húzni egymás idejét. Keress mást, akivel majd később össze tudtok költözni külön.
2022. márc. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!