Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak, mennyit jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyit jelent nektek, ha a nő szex előtt erotikus, kifejezetten szexi fehérneműt húz? Komolyan a kérdem! Ez valami óriási, utánozhatatlan pluszt ad? Vagy jó, de tulajdonképpen semmi extra?

Figyelt kérdés

Pl. combfix, harisnya, harisnyakötő, babydoll, és az alapok: különleges bugyi, láttató melltartó. (Stb., stb. annyiféle izé van.)


(Ahogy ezt írtam, az jutott eszembe, hogy a harisnya amúgy ritka ronda egy magyar szó. :D)


2022. márc. 19. 00:13
A kérdező szavazást indított:
Nagyon sokat jelent! Sokkal kívánatosabbá teszi őt is, a szexet is. Ha meglátom erotikus fehérneműben, az a menny kapuja...
Én örülök neki, díjazom a szexi fehérneműt, de nincs számottevő hatása, nem kívánom jobban tőle. De tetszik.
Részemről oké. De részemről az is oké, ha pucéran van eleve. Nincs különbség.
Inkább hanyagoljuk ezeket a szexi fehérneműket szerintem. Nem kedvelem.
Csak fehérneműt ne!!! (Mondjuk nem tudom erre ki szavazna, max valami fehérnemű -fóbiás.)
20 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Eléggé leszarom, ez a nőknek fontosabb
2022. márc. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Páromnak nagyon sokat ad hozzá ha "kiöltözök", előző meg a "meztelenség is tökéletesen izgalomba hoz" kategória volt, szerintem nem lehet általánosítani.
2022. márc. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 BohócKolbász ***** válasza:
100%
A szexi fehérnemű csupán fűszer. Vizuálisan nagyon izgató, sőt ad is némi feelinget az előjátékhoz. De ha egy melltartó-bugyi kombóban lenne azzal sem lenne bajom. Ezek csak fűszerek. Akárkivel randiztam, nem a ruhája miatt kívántam. Hanem önmaga miatt, mégha ez egy közhelynek tűnik. Egy nő adja önmagát, tegye bele a szívét és a lelkét a szexbe. Máshogy nem megy.
2022. márc. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden dolognak sok rétege van.


Ahogy 3. írja egyrészt fűszer is.


De az együttlétre készülés bármely formája azt is jelenti, hogy aki készül a szeretkezésre, annak fontos önmaga is és fontos a partnere is.


És még sokminden mást is jelent :)

2022. márc. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nekem pl tetszik.


DE: mondok egy jobbat.

Tegnap is pl megjegyeztem egy csajszinak, h a nude rúzs szépen kiemeli a száját az esti fényben is. Szóval kb ennyit jelent.

2022. márc. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyesre szavaztam,hát valahogy ez olyan dolog,mint az ajándék.Ha csomagolás nélkül adják,annak is nagyon örülök,csomagolással meg egy kicsit izgibb:) De ha belegondolok,sokszor jobb,kértem már olyat nőtől,hogy hagyja magán az átlátszó bugyit meg melltartót,és csak később kerüljön le.
2022. márc. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!