Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Sok fiatal nő azért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiatal nő azért nem akar gyereket mert kilátástalannak érzi azt hogy megfelelő férfit találjon hozzá, meg megfelelő anyagi körülmény legyen?

Figyelt kérdés
Itt rengeteg lány írja azt hogy nem akar gyereket. Ennek az az oka hogy alapból nem is akarnak, vagy azért nem akarnak mert nem biztos benne hogy megfelelő körülmény meglenne hozzá?
2022. márc. 19. 17:21
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne szerető párom, és kazalban állna itthon a pénz, akkor se akarnék.

Önmaga miatt nem akarok gyereket, nincs kedvem vele foglalkozni, az időmet és az energiámat rá áldozni.

2022. márc. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
90%
Mi lesz így az országgal? Orbán Viktor nagy álmával, hogy a CSOK-osok, CSOK-hitelesek, babavárósok benépesítik majd a Földet? Meg még a Marsot is talán. De szép is lenne. De sajnos a magyar nők nem partnerek ebben, pedig dugniuk kéne mindenkivel a szent cél érdekében.
2022. márc. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
38%
#3 350eft bőven elég, mi 2 gyerekkel élünk ennyiből és nincs gondunk semmivel
2022. márc. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

10

Egyébiránt pedig, netto 450 körül keresek, de hiaba, mert a gyerekkel én fogok/szeretnék otthon maradni! Ebben az időszakban, ha a férfi nem képes eltartani minket, NEM szülök! Ennyore egyszeru

2022. márc. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

13

Szerintem nem! Van egy megszokott életszinvonalam, amiből nem szeretnék lejjebb adni!

2022. márc. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
82%
Én soha nem akartam gyereket. A pénz miatt is, meg azért is, hogy csak saját magamra legyen gondom. Most is pl tanulni szeretnèk még.
2022. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem akartam gyereket. 40 éves vagyok. A környezetemben leginkább azt láttam, hogy a nőknek kell minden gyerekkel kapcsolatos és egyéb házimunkákat is elvégeznie. Az esetek többségében pedig válás a vége a házasságnak, a gyerek pedig a nő nyakán marad. Hát kell a fenének ilyen élet. Ennek ellenére van párom, akinek vannak gyerekei az előző házasságából, így neki tökéletes, hogy én nem szeretnék.
2022. márc. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
12-es, én akkor se szülnék, ha az Orbán atyánk személyesen átadna nekem egy milliárd forintot a szaporodásért cserébe. Én megvetem, lenézem, undorítónak tartom a szülést. Főleg ezt a világot, ahova meg kéne szülni az áldozatot a szenvedésre.
2022. márc. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
#18 Meg tudlak érteni. Amit írtam azt iróniával írtam. Én is azon a véleményen vagyok hogy erre az elcseszett világra kár új életet teremteni. 40 éves vagyok, látom a klímaváltozás hatásait. A tó ahol gyerekként tutajoztam kiszáradt. Az egész város ezen a tavon korcsolyázott november közepétől március közepéig,végig be volt fagyva, szombatonként jégdiszkók voltak. Már rendes tél sincs. A folyócskában ahol alkarnyi domolykók úszkáltak már évek óta alig van víz, benőtte a nád. Az összes fenyőfa kipusztult felénk az alföldön. Nincsenek már több napos áztató esők, szinte csak a nyári viharok. Háborúk, éhínség, nyomor vár az emberiségre pár évtized múlva,egy olyan világ amire épeszű ember nem akar gyereket nemzeni.
2022. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfigyeljük a környezetünkben élő embereket, akkor láthatjuk, hogy a műveltebb réteg sokkal kevésbé tartja életcélnak a szaporodást, mint a 80-90-es IQ szinttel rendelkező embertérsaink.
2022. márc. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!