Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Sok fiatal nő azért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiatal nő azért nem akar gyereket mert kilátástalannak érzi azt hogy megfelelő férfit találjon hozzá, meg megfelelő anyagi körülmény legyen?

Figyelt kérdés
Itt rengeteg lány írja azt hogy nem akar gyereket. Ennek az az oka hogy alapból nem is akarnak, vagy azért nem akarnak mert nem biztos benne hogy megfelelő körülmény meglenne hozzá?
2022. márc. 19. 17:21
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
80%
Plussz már nem titok, hogy marha nagy szívás az egész
2022. márc. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
92%

A körülményektől függ többnyire.


Meg a kedvencem...én 25 éves koromra szeretnék 1 gyereket 28 éves koromra 2 gyereket...ahhoz pasi is kéne, nem csak az, hogy mennyit keres.

2022. márc. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
62%
Volt már megfelelő pasi az életemben....de folyamatosan b*szogatott, hogy gyereket akar, közben meg keresett havi 350 ezer forintot..... én is szeretnék, de neki nem szültem volna! Emiatt tavaly vége lett! Szerelemből nem lakik jól a gyerek!
2022. márc. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
26%
#3 Szerelemből biztos nem lakik jól a gyerek ez igaz. Ismerek több csajt/nőt akik ezért pénzért nyújtanak szexuális szolgáltatásokat hogy kivegyék a részüket a családi kassza feltöltéséből. Ez a lehetőség előtted is ott áll, nem nyavajogni kell hogy keveset keres a pasi hanem tenni kell a jólétért neked is. Mindenkinek a maga szintjén persze. Nem fog minden nőnek senior programozó férj jutni az biztos szóval kár a sült galambot várni mert hoppon maradsz.
2022. márc. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
83%

A nő nyakán marad sacc 20 évre és rengeteg költség.

Manapság apai felelősség nincs. Simán otthagynak csapot papot csak gondolnak egyet

Es nem garantálnak semmit



Szoval részemről igen a válasz

2022. márc. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
85%

Nekem az anyagiak miatt nem lett es mar nem is lesz nagy eséllyel.

Az elején nehéz volt elfogadnom de màr nem annyira zavar


33N

2022. márc. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nekem akkor lesz gyerekem, ha magam teremtem meg az anyagiakat, hogy se a gyerek, se én ne szenvedjek bármiben hiányt és tudatosan egyedülálló anyuka lennék. Ez valószínű 40 éves korom fölé fogja tolni a gyerekvállalást, de jobb így, mint amilyen férfiakhoz volt szerencsém, meg amilyen apuka figurákat látok magam körül.

Vagy be van szarva a saját gyerekétől kb, nem is foglalkozik vele, mert "nem tudja hogyan kell", vagy csak nem akar, mert rájön, hogy uncsibb a gyerekkel játszani, mint a haverokkal piálni, a harmadik figura szerint pedig a nő dolga a gyerek nevelés, ő max csak "besegít", ha nem bírja az anyuka egyedül.

Na meg persze a "hősszerelmes", aki egész életében akart gyereket, de aztán túl macerás, maga is egy gyerek, semmi felelősségérzete nincsen. Egyéb év apukája, pedig csalja a nejét gyerek mellett, vagy esetleg már akkor is, amikor terhes, úgy, hogy ő is akart gyereket egyébként.

Ezektől én mind megkímélném magam, annyira kiábrándító és félelmetes. Egy csomó tulajdonság ráadásul a gyerek tervezésénél még ki sem derül, csak utána, mert azt hiszik a kis fejükben, hogy majd minden szépen magától megoldódik. Ez persze a valóságban az, hogy az anya old meg mindent, az apa szart se csinál.

2022. márc. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
76%

4

Nincs azzal baj, csak ha nem jut senior programozó, akkor nem szülök, ennyire egyszerü a képlet! És ha nem keres eleget, ne b*szogasson a gyerekkel!

2022. márc. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
76%

#4

A hoppon maradás azt jelenti, hogy nem lesz gyerekem? Inkább választom a gyermektelenseget, mint a gyereket csóró pasi mellett!

2022. márc. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
43%
#9 Jól van na, nagyon makacs teremtés vagy de legalább két lábon állsz a földön. Sok csaj van aki álomvilágban él, tényleg a semmire vállalnak gyereket aztán két év múlva meg egyedülálló anyukaként pislognak hogy miből vegyenek kaját a gyereknek. Így belegondolva ők maradtak csak hoppon igazán.
2022. márc. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!