Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Sok fiatal nő azért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiatal nő azért nem akar gyereket mert kilátástalannak érzi azt hogy megfelelő férfit találjon hozzá, meg megfelelő anyagi körülmény legyen?

Figyelt kérdés
Itt rengeteg lány írja azt hogy nem akar gyereket. Ennek az az oka hogy alapból nem is akarnak, vagy azért nem akarnak mert nem biztos benne hogy megfelelő körülmény meglenne hozzá?
2022. márc. 19. 17:21
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudom miért a 4-est és a 10-es kell lepontozni, pedig igazuk van. A női teremtsen pénzt, tanuljon. Ne a férfitől várja.
2022. márc. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
74%

21

Nem-nem! Tévedesven vsgy! Én eltartom magamat! De ha a párom gyereket akar, akkor teremtse már meg a feltételeket hozzá!

Nem tudja? Ok! Nem baj, de ne akarjon gyereket!

2022. márc. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
37%
22, egyenjogúság van, megteremtheted te is a körülmenyeket, a boldogtalan pasid meg jöhet gyesre.
2022. márc. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
90%

23

Igen! De én nem akarok! És nem is akarok belerokkanni a körülmények megteremtésébe! Ha a pasi akar gyereket, miért én teremtsen meg? Szívesen vállalnék babát, de nem egy csóró pasinak...

2022. márc. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Az anyagi háttér nem gond, de a megfelelő férfi eléggé. Nem sok van, aki normálisan kiveszi a részét a gyereknevelésből, plusz nem akarok akaratomon kívül egyedülálló anyuka lenni, mert eljár a farka máshová vagy megunja a családosdit és azért lép le. Kösz, de inkább ne legyen vagy tervezetten lennék egyedülálló anya, szüleim és dada segítségével. Ha nem egy pasira támaszkodom, akkor csalódni sem fogok. Boldog szülői minta alapján boldog gyermek nőhet fel, egy léhűtő férfi mellett semmi jó nem sülhet ki belőle.
2022. márc. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
13%

24, gondolom azért, mert fele részben a te kölyköd lesz, bakker, mégis, kinek kène megteremteni a körülményeket???

Ha egyszer te nyuvácskolsz, hogy kölyköt akarsz akkor teremtsd meg a körülmènyeket, ne csak a pasitól várd. Ha megis, akkor meg menj ke csucska üzemmódba, főzzél meg fialjál, amíg élsz, te szolgalélek

2022. márc. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
92%

#26

Te nem tudsz olvasni?????????? A pasija akarta a gyereket főleg!

2022. márc. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok karrierista! És nem is tudok az lenni. Megkeresem az átlag 350-400 ezer forint átlagot és ennyi! Én ennél többet nem tudok letenni az asztalra anélkül, hogy rámenne a mentális egészségem! Ha a párom pl. keres kétszer ennyit, úgy már ok, ha szeretne! Én nagyon szívesen nevelem a gyereket, megcsinálom a háztartás nagyobb részét, hozom-viszem a gyereket, de a pénzkeresésben egyszerűen nem vagyok jó! Ezért nem akarok gyereket! Ha jön olyan férfi, aki viszont jól keres, és szeretne gyereket, annak szívesen szülök! De én magam, emiatt a hiányosságom miatt nem akarok jelenleg- (de amúgy szeretem a gyerekeket, és amíg nem volt ilyen lehetetlen házhoz, lakashoz jutni, szerettem is volna) de most egy olyan férfinak szüljek, aki keres ugyanennyit? Semmire sem elég, emiatt mentünk szét! Ő akart....(végülis én is) csak én előre gondolkodom, csak két lábbal állok a földön. Szívesen lennék anya, de nem úgy, hogy két állásban hajtom szét magamat, hogy mindenünk meglegyen! Akkor inkább ne legyen gyerek 😔
2022. márc. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

1. nem akarok

2. ha akarnék sem szülnék, mert ha apuka gondol egyet és gyerek x. éves korában lelép, akkor én szpok

3. ha akarnék sem találtam megfelelő jelöltet eddig (33 múltam)

2022. márc. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
0%
27, ő is akarta, különben leugrott volna a kukiról gyorsabban.
2022. márc. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!