Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Sok fiatal nő azért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiatal nő azért nem akar gyereket mert kilátástalannak érzi azt hogy megfelelő férfit találjon hozzá, meg megfelelő anyagi körülmény legyen?

Figyelt kérdés
Itt rengeteg lány írja azt hogy nem akar gyereket. Ennek az az oka hogy alapból nem is akarnak, vagy azért nem akarnak mert nem biztos benne hogy megfelelő körülmény meglenne hozzá?
2022. márc. 19. 17:21
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

#28

Hozzám jössz?

2022. márc. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

30

Írtam, hogy nem lett gyerek!!!! Éd tényleg nem tudsz olvasni! Mert ő akarta, én meg csak megfelelő anyagiak mellett akartam volna, aminek a megteremtésére én nem vagyok képes! Ha a férfi, aki mellettek van, akar gyereket, és jól keres, úgy oké. Amugy nem

2022. márc. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
29%
32, így meg, ha te nem tudod megteremteni a feltételeket, jobb is, hogy nem lett. Nem a pasitól kell várni mindent, ha már egyszer egyenjogúnak tartod magad.
2022. márc. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Aki nem akar az többnyire egyszerűen nem akar és ennyi.

Én 12 éve vagyok a férjemmel, a tökéletes társai vagyunk egymásnak minden téren, együtt akarunk megöregedni de eszünkben sincs gyereket vállalni, soha!!!

Baromi nagy szívás az egész. Olyan lelki és anyagi teher kb egy életre, amit egyikünk sem akar vállalni.

Ilyen szar világba amúgy is büntetés lenne a leendő gyereknek is.

Meg persze nyilván magunkat, a nyugis, boldog, szabad életünket sem adnánk fel azért, hogy évekig szaros pelenkàt cseréljünk, alváshiánnyal küzdjünk, a gyerek üvöltését , később a hisztijeit hallgassuk, dackorszak, kamaszkor stb stb. az állandó stresszforrás marhára nem hiányzik.

Én ráadásul nagyon introvertált vagyok, soha nem tudnék elviselni egy olyan szociális életet amit egy gyerekkel kellene élni.

2022. márc. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!