Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit szóltok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok, ha a párotok hozzátok költözhetne, de nem akar?

Figyelt kérdés
Egyedul élek, de a barátnőm nem akar velem lakni mert nem tetszik neki hogy a lakásom zajos helyen fekszik, es kicsit messzebb van a munkahelyétől. Most azon vagyunk hogy közösen keresünk egy mindkettőnknek megfelelő lakást. Amikor nem megy másnap dolgozni akkor itt alszik velem szinte mindig, de olyam is van hogy nem megy melozni de mégse alszik itt ami engem zavar

2022. márc. 20. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Nekem egyik exem albérlete konkrétan az Üllőire nèzett és szörnyen éreztem magam ott, zajos, szagos volt. Dekát nem pihentem. Nem értette mi a bajom, szerinte költözzek ide. Inkább szakítottam.
2022. márc. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Orulnek.
2022. márc. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Beszéljétek át az érveket, ellenérveket.
2022. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Én megértem. És nem feltétlenül csak a zaj miatt. Odaköltözni a másik ingatlanába necces, mert az sose lesz a övé még kis részben se. Ilyen esetben az anyagi felosztás is problémás: ki mit fizet, pl hiába nincs az ingatlan a tulajdonában de mégis fizessen a felújításba vagy törlesszen bele a hitelbe? Szakítás esetén ebből csak a bonyodalom lesz.
2022. márc. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem nem szerelmes beléd..


Én egy vonat mellett laktam, az első egy két hét zajos volt, utána meg sem hallottam, mikor elköltöztem meg konkrétan hiányzott, pedig korábban fel sem tűnt. Viszont van exem, akinél én sem tudtam aludni, ő is vonat mellett aludt, de nyitott ablaknál, mert neki kellett a frisslevegő.. Az már nekem is betett, leginkább, mikor szorongtam és amúgy sem tudtam aludni. De ott beleremegett az ablaka is, olyan közel volt..


Szóval van az a zajszint, aminél már nem nyafogás, de itt az Üllőis az nyafog, hacsak nem a tűzöltős/kórházas részénél élt a földszinten/elsőn.


A messzebb van a munkahelyétől is nyafogás..


Egyébként én kiadnám a lakásom és kivennék vele egy albit közösen.

2022. márc. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Hat nem tudom, én ha igazán szeretném megoldanám... Ebben a konkret esetben füldugó, meg korábban kelés.


Laktam már pasinál, sokkal rosszabb körülmények közt; a szüleivel. Csak muszáj volt neha hazajarnom feltöltődni, meg megbolondultam ott.

2022. márc. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértem. Én is ezen a környéken élek, egy darabig még nem opció a költözés, de utálom. A füldugó nem megoldás hosszú távon, sokszor tud fülgyulladást okozni és kényelmetlen is, úgyhogy teljesen megértem.
2022. márc. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
jobb egy lukban ahol a plafon bomlik mint anyuci seggében.
2022. márc. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én megértem. Ha valakihez költözik oda az ember, ott mindig csak vendég lesz. Az nem egy közös otthon, hanem az egyik beköltözött a másikhoz.
2022. márc. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!