Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Adódott már abból problémátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adódott már abból problémátok, hogy ti, vagy a párotok jobban igényli azt, hogy minél több időt töltsetek együtt, és akár úgy, hogy a saját, vagy az ő én-idejének, hobbijának rovására ment a dolog?

Figyelt kérdés
2022. márc. 14. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Elküldöm ha nem hagy békén.
2022. márc. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én hajlamos vagyok az összeolvadásra (ezzel az itt olvasottak alapján nem vagyok egyedül). Ne hagyd, fektesd le a határokat, mert hosszú távon nagyon nagyon nagyon extrém fontos, hogy legyen saját tered. Ennél kevés fontosabb dolog van egy párkapcsolatban.
2022. márc. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt ilyen. Mindig az én rovásomra kb. Nagyon lehetetlen érzés, amikor megfulladsz a másiktól. Ezért is vagyok most egyedül - fellélegezni egy kicsit..
2022. márc. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha abban a helyzetben vagy hogy úgy érzed megfojt a párod, akkor ülj le beszélni vele erről, és ha nem változik semmi akkor dobbants. Lényeges dolog hogy a kapcsolat ne menjen rovására a hobbinak, az énidőnek. Erre mindenkinek szüksége van. Ha nincs az egyik félnek se hobbija se társadalmi élete rajtad kívül ott már baj van, ha nem akar hagyni élni, mert mindig vele kell foglalkozni.
2022. márc. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mellette is bármikor van én-időm, neki is.
2022. márc. 15. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eleinte eltérőek voltak az igények, de mostanra kiegyenlítődtek. (3 év)

N

2022. márc. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, exemnél, az én énidőm rovására, úgyhogy egy idő után elegem lett ebből és kidobtam.


A párommal szerencsére ebből nincsen probléma.

2022. márc. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!