Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Próbáljak edukációs szempontbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AliceGamer kérdése:

Próbáljak edukációs szempontból beleavatkozni, vagy egyszerűen hagyjam annyiban, mondván nincs is közöm hozzá?

Figyelt kérdés

Mivel a kérdés nem egyértelmű, itt kifejtem. Nem teljesen rólam szól a történet és nem tudom, hogy jó kategóriába tettem, de végtére is együttélésről van szó.

Röviden: Angliában élek 4 emberrel együtt. Ebből a párommal(A), két román testvérpárral(I és G) és egy fekete, de angol csajjal(R).Egy ferde este után G és R összejött. Ideköltözött rögtön a lány egy mondvacsinált okkal.

Pár hónappal rá (tehát nincs egy éve) kiderült a lány terhes. ( Nem ért vállatlanul, de valahogy mégse tudtam felfogni) És ami legjobban zavar, hogy ha már így alakult, megtartják, de úgy érzem fogalmuk sincs mi vár rájuk. A csajszi semmilyen erőfeszítést nem tesz azért, hogy jobban legyen. 1 hónapja ki se jön a szobából, nem eszik, nem iszik, a kertbe se megy ki sétálni, borzasztóan lefogyott. Leendő apuka meg pláne nem foglalkozik, azzal mi van a gyereke anyjával. És egyszerűen fáj látni, hogy egy élet megy tönkre kezdetektől fogva, mert ilyen felelőtlen szülei lesznek. Próbálok nem koncentrálni erre, de legszívesebben leülnék a lánnyal és elmondanám neki mibe vág bele és hogy nem tesz semmit érte. De ez az ő életük, ne foglalkozzak vele, igaz?

R 20 éves G 36.



2022. márc. 20. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell neki beolvasnod, az ő életük. Kérdezd meg, hogy hogy van!
2022. márc. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem csak a lánnyal kell leülni, hanem mindkettővel - már ha egyáltalán tényleg bele akarsz folyni a dologba.
2022. márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1

Megkérdeztem, azt mondta jobban van, de nem ez látszik. Azt mondja jaj izgatott meg minden, de egy mosoly nem jelenik meg az arcán. Egyszerűen nőként annyira megérint a dolog. 3 élet kapásból tönkremegy.

#2

G olyan, hogy mondthatod neki,de mintha falhoz beszélnél.

2022. márc. 20. 19:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Csak magaddal
2022. márc. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Neked ehhez nincs közöd.


Komolyan mondom, nem vagy pszichológus, családterapeuta, stb.

2022. márc. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!