Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogy bírja ki, h ne tegyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy bírja ki, h ne tegyen megjegyzést az anyósra, ha a kettőtök dolgába beleavatkozik?

Figyelt kérdés
Ha összeveszünk a párommal, akkor ő általában elmondja az anyának is, hátha tanácsot ad neki. Persze van, h az anyós ilyenkor megjegyzéseket tesz rám, h "Na ezt nem gondoltam volna Sáráról", "Vigyázz vele fiam, féltékeny nőnél nagyobb állat nincs a világon". A párom meg azt gondolja, h engem meghat az anyja megjegyzése és elmondja, h mit szólt a vitánk tárgyára, milyen megjegyzést tett az anyja. Egyébként sincs köze hozzá, h ketten min vesztünk éppen össze, nem még h pálcát törjön a fejem felett. Legszívesebben ilyenkor beszólnék a páromnak, h a szendeszűz anyja megszólalt... Ki hogy bírja ki, h ne szóljon vissza az anyósra? :D Vagy csak nekem van ilyen minden lében kanál anyósom?
2017. júl. 10. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyósjelöltem anélkül is tesz rám megjegyzéseket,hogy a párom kikérné a véleményét. Egyébként viszont engem hidegen hagy,mondhat amit szeretne,annyi gerinc egyszer sem volt benne,hogy nekem szóljon.


Az,hogy az anyós nem csíp az egy dolog. Személy szerint a párodat tartom ludasnak,mert ha csak a veszekedős időszakot magyarázza neki nem is csoda,hogy rosszat gondol rólad. Hány évesek vagytok? Miért a mamikától kér segítséget? Egyedül nem tudja megoldani? Szokott egyáltalán hasznos tanácsot adni vagy csak panaszkodik neki a párod?

Elég gyerekes számomra ez a viselkedés. Megkérhetnéd a párod,hogy ne szítsa ilyen módon a tüzet,mert te fogsz rosszul járni.

2017. júl. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Elnézést, most látom, h az "anyja" szót rosszul írtam le :D Javítva.


Nem tudom, h a párom mennyit mondd el a dolgokból, vagy mennyit hagy ki belőle, csak nem szeretem ha az anyós a párkapcsolat terén ad tanácsokat, mert tudni kell, h ő sem egy mintapár és olyan aki pálcát törhetne más feje fölött. A párom házasságon kívül született gyerek, anno viszonyt folytatott az apjával a házassága mellett szóval nem éppen van joga kritizálódni, h én mit hogyan reagálok. Nem 1x volt, h legszívesebben beszóltam volna páromnak, h "Na, megszólalt a mintafeleség" vagy hasonlót... Akkorákat kell nyelnem... :D

2017. júl. 10. 17:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt nem csak az anyósod, a párod is hibás. Nem felnőtt ember, hogy még az anyucihoz fut panaszkodni?

Én tök nyugodtan közölném a párommal, hogy telibe van sz@rva az anyukája véleménye, aztán megsértődhetne rajta, ha már nincs annyi esze, hogy a párkapcsolati problémákat ketten kell intézni.

2017. júl. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3. Én is így vagyok ezzel, h én sem futok anyukám után ha gond van, mert az a kettőnk dolga... :D De ha bármi megjegyzést tesz, akkor majd ezt a "telibexarom anyud véleményét" fogom elsütni xd
2017. júl. 10. 18:53
 5/8 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Hosszú távon ez nagyon idegesítő, és sok fejtörést okoz. Én el szoktam időnként mesélni az anyámnak, ha van valami különösebb nézeteltérés a párommal, de sosem alkot véleményt, mert tudja, hogy úgyis a miénk számít. Szerencsére.
2017. júl. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3. Persze, nagy vonalakban én is szoktam beszélni erről anyukámnak, de ha úgy látja, h nem olyan nagy a gond, akkor nem szól semmit, mondja, h "Meg kell oldanotok". Nem azonnal rohanok hozzá ha valamin összevesztünk.. :)
2017. júl. 10. 20:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Küldeném a vicceket, hogy az anyós akkor jó, ha porhanyós, és onnan lehet tudni, hogy egy kőhajításra lakik, hogy minden nap megdobod. :"D


Itt viszont nem az anyósod a legnagyobb részt hibás, hanem a párod. Ha nekem a párom kiteregetné az anyjának (aki szintén ilyen minden lében kanál), hogy összekaptunk valamin, és tőle kérne tanácsot...Akkor esküszöm, repülne. :")


Exemnek például sokkal barátságosabb anyja volt, mint ahogy te leírod az anyósodat, és még így sem tetszett, hogy mindig tőle kért tanácsot velem kapcsolatban. Ja, meg küldte hozzám, hogy beszélje meg velem, amit ő nem mert, persze úgy, mintha egy kívülálló lenne, aki ezt tapasztalja. Ez pedig nagyon kiábrándító tud lenni.


21/L

2017. júl. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy anyós olyan amilyen az egy dolog. A párod a hibás ebben...nem is kicsit.
2017. júl. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!