Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párommal óriási a szerelem.En...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal óriási a szerelem.En vagyok élete szerelme és ő nekem.felnőtt lányommal is jó a kapcsolat.én most kevesebbet keresek nála viszont van egy klassz házam ahol hárman élhetünk.de ő 3 hetente 10 napra hazamegy.azt mondja erre van szüksége.miért?

Figyelt kérdés

#összeköltözés #együttélés #Haza megy #Nem hiányzunk
2022. márc. 27. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Mert gondolom olyan mint én. Már nem 20 éves, és kell a "túra". Túra = egyedüllét, gondolkodási lehetőség külső befolyás nélkül, "énidő", ahogy manapság írják a libamagazinok cihológusai.
2022. márc. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Mert nem nőtt még fel, nem szakadt el az anyja mellől.


Dobnod kellene a srácot.

2022. márc. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2022. márc. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is megismertem "életem szerelmét". Nem akarok Tőle 10 napot külön tölteni. Pont ezért különlegesebb mint az eddigi párjaim.

Nem is értem hogy jönnek ide az anyagiak? Hova megy haza?

2022. márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hova megy, van családja?
2022. márc. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Óriási szerelem lehet a részéről ha csak úgy haza megy feszt majd nem 2 hétre :)
2022. márc. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, h az anyjához megy és nem a szeretőjéhez?
2022. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet óriási szerelemről beszélni,ha ilyen dolgot sem tudsz vele megbeszélni ?Menj utána egyszer nézd meg merre jár .
2022. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3 hetente 10 napra?? Megha 2 napra menne, vagy 3x1-re azt mondom ilyen típus, mert van ilyen, de hogy 10 napra... Nekem ez nagyon furcsa. Nekem is kell az egyedüllét, de arra elég 1-2 nap is, vagy akar par óra is.
2022. márc. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!