Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van jovonk ez kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jovonk ez kapcsolat?

Figyelt kérdés
Szeretnem ha nyolc honap egyutt eles utan kezemet meg kérné ha szová teszem azzal jon Ö nem mondta nem veszen el... Eljegyzesunket terveztuk es vissza lépet azt mondta el halasztjuk amit ereztem borzalmas volt azota is egyutt elunk nem tudom vele vagy nelkule? Van jovo ilyen kapcsolatban maradni?

#Vele vagy nelkule?
2022. ápr. 28. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked kierőszakolt eljegyzés az álmod?😳
2022. ápr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem!
2022. ápr. 28. 09:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

8 hónap még nem sok idő.

Szóvá teszed...? B*szogatod, mikor lesz már gyűrű Bélám? Szerintem ne tedd.

2022. ápr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Nincs jövője egy olyan kapcsolatnak aminek te is a része vagy.
2022. ápr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is: Chill


Ezt nem így szokás, hogy te Béla, vegyé má el.


Makd ha úgy érzi, hogy a kapcsolat van már olyan szinten, akkor megkéri a kezed.

Egyébként én azt tapasztalom, akik egy éven belül meglépik ezt, vagy sosem hazasodnak meg, vagy hamar el is válnak.

2022. ápr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszalépett akkor okkal tette.Talán elriasztottad,senkit nem lehet beleerőszakolni a lánykérésbe.
2022. ápr. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne gyűrűtvegyen neked hanem egy helyesírási kéziszótárt.
2022. ápr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Te az a nő vagy, aki minden pasiját eljegyzéssel üldözi és folyton kirakja a gyikre, hogy megint nem vették el, igaz? Tanulhatnál már a hibáidból. Így biztos lehetsz benne, hogy az életben nem fog elvenni senki.
2022. ápr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!