Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok ezt Ti is így látjátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ezt Ti is így látjátok?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy ha ebbe belekezd én robbanok, mert unom már hogy ez a reakció és egyből ezt vágja rá emiatt nem tudunk érdemben beszélni.


A lényeg hogy ő azt vette a fejébe hogy neki az a sorsa h ne legyen családja meg gyereke és ezt érdemli. Mindezt csak azért mert én még nem akarok gyereket.

Nem tudom miert kell ezt nyomni állandóan ha a gyerek szóba kerül én semmi ilyet nem mondtam..


Mi értelme ennek?


2022. ápr. 28. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Így akar zsarolni és bűntudatot kelteni benned. Óvodás hiszti
2022. ápr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Válj el!!!!!
2022. ápr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Megmondtad, hogy nem akarsz gyereket, ő meg akar. Ez soha a büdös életben nem fog működni.
2022. ápr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlot már en is mondtam az exemnek.

Karácsonykor vásárolgattunk volna mentünk a kivilágított városban sötétben mindenhol fény csillogás, én meghatódva, ő meg balhézott velem, gyűlölködött utálkozott es alapvetően a kapcsolat is egy nagy rakás..volt.

Pont az mellett az árus mellett mentunk el ahol anyukám kisgyerekkoromban vett nekem egy pici bizsu gyűrűt es pont ott állt velem le balhézni.

Es akkor eszembe jutott az a kislánykori önmagam.

És akkor azt mondtam az exemnek (akkor még együtt jártunk, sőt, el.is jegyzett), ha neke kisgyerekként megmondták volna hogy felnőve ez vár rám, egy boldogtalan kaocsolat, en szomorúan növök fel.

Ezen röhögött egyet es mentünk tovább.

Igen,megesik amikor egy nő azt érzi hogy csalódás az élet, amikrol kislányként álmodoztunk, az felnőve messze nem úgy van, mint a mesékben.

Ez csalóďás.

Jobb szakítani azzal aki csalóďást okoz. Ami nem garancia ugye semmire, mert sok pasi okoz csalódast még. De nincs értelme azzal lenni, akivel nem együtt álmodsz, aki szomorúságot okoz csak.

2022. ápr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
*ha nekem
2022. ápr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es,nagyon tetszett a sztorid. Igazi életigazság van benne!
2022. ápr. 29. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!