Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit kéne csinálnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

3. éve vagyok a párommal, és sajnos egyre fogy a türelmem - Gyereket akar, én viszont nem! Már a kapcsolatunk elején megbeszéltük, hogy nem lesz gyerek, mivel nem keres ehhez elég jól, és én nem tudom úgy elképzelni az anyaságot, hogy én vagyok a fő kenyérkereső. Viszont ez benne időközben változott, szerinte "kevés pénzből is lehet gyereket nevelni". (Lehetni lehet, csak én úgy nem szeretnék) Ha jobban keresne, lehetne róla szó, de így nem!

Az már csak ráadás, hogy megcsinálni sem tudnánk hol, mivel anyós velünk lakik egy ideje. (Stroke.ja+tüdőembóliája volt) Szex nincs..., mivel így az intim együttlét sem megoldott. Nekem ugyan van lakásom, de ott meg munka nincs neki, (én bárhonnan tudok dolgozni, mert otthonról dolgozom) neki viszont nincs ilyen lehetősége! Már néha azon gondolkodom, hogy félrelépek. Borzasztóan hiányzik a szex is...Ez az egész lakhatási probléma+gyereket akar dolog, kezdi belőlem kiölni az érzéseket teljesen. Nem akarom, hogy ez visszafordithatatlan legyen. Ti mit tennétek? Egy ideje olvasgatom az oldalt, hátha kapok tanácsot, de nem nagyon találtam ezzel kapcsolatos kérdést! Más is küzd hasonló problémával?


2022. máj. 13. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Félrelépés helyett miért nem választasz hozzád illő társat?
2022. máj. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Félrelépés mit old meg? A kapcsolat nem fog javulni, csak még gerinctelen is leszel.


Hogyha ennyire másképp gondolkodtok van egy másik megoldás: szakits. Valamiért összejöttél vele, korábban szeretted, szerintem megérdemel annyit, hogy emberként zárd le.

2022. máj. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arra gondol, hogy érzelmileg kötődik, viszont a testiség hiányzik neki...és mivel kettejük között az nem megoldott, csak "arra" ideig óráig jó lesz más. Detto ugyanebben a szituban voltam pár éve. Szerettem, tényleg szerettem....de nem akart albérletbe menni, mert az "pénzkidobás" - így viszont kapcsolatunknak lett vége.
2022. máj. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha keveset keres miért nem arra koncentrál, hogy keressen jobb állást, főleg úgy, hogy csak emiatt nem vállaltatok 3 évig? Ezzel csak homokba dugja a fejét, és ez vonatkozik arra is, hogy nincs szex, mert ott van az anyós. Miért nincs? Gondolom nem csak sikítva/üvöltve tudtok elélvezni, ő meg nyilván nem a szobátokban van.
2022. máj. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%

Mondjuk, egészséges érzületü, normális nő, nem tud úgy feloldódni, hogy közben anyós a szomszéd szobában nézi a szulejmánt...

Úgy mégis hogyan lehetne?

2022. máj. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem változott semmi.

HAZUDOTT neked!

Viszont neked is lehetne annyi eszed hogy, elve halálraítélt kapcsolatba nem mész bele.

2022. máj. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

#2

Szerintem egy ilyen csóró, lúzer, nem igazán érdemli meg, hogy "emberként" zard le, minekután ő meg HAZUDOTT!!!! és elvett a nőtől 3 évet

2022. máj. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Te még kapcsoaltra se állsz készen, nem hogy gyerekre. Havány gőzötök sincs se életről, se halálról, nem hogy gyereknevelésről, ahhoz szükséges dolgokról.


Ne!!! vállaljatok gyereket!!!

2022. máj. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

@8

Mint a mellékelt ábra mutatja, pont neki van fogalma arról, hogy mibe kerül a gyerek!

2022. máj. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igazad van! Csóróságba, nyomorba nem erdemes gyereket vállalni
2022. máj. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!