Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Most mit kellenne csinálnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kellenne csinálnom?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 hónapja szakítottunk, 6 hónapig jártam vele.

Nem csalt meg és én sem őt, csupán egy kis térre volt szükségünk, és közben én kihasználtam a legetőséget.

Abban az 1 hónapban összejöttem egy másik sráccal, valami régi osztálytársa volt az exemnek, de ezt én nem tudtam.

Szakított velem, az oka egyszerű... megcsalt!


Néhány hete elkezdünk az exemmel ismét találkozni, olyannyira elmélyül a kapcsolat /ismét\, hogy összejöttem vele.

Most is mint régen, az ő hazában lakom, kb olyan mintha a felesége lennék.

Hiányoztak a közös filmezések, mozi, vacsi és főleg a szex...


Itt jön egy nagyobb gond, a szexet illetően. Már nem olyan gyengéd mint akkoriban, inkább annyira dúrva és dühösnek néz ki.

Az mondta, hogy tudja kivel jártam 1 hónapig.

Én mint egy hülye kérdeztem, hogy kivel? Stb és ezt épp szex közben kérdezte.


Azt mondta, hogy miért jöttem össze a volt osztálytársával és hogy merészeltem lefeküdni vele. Itt elkezdett kitalálni néhány hülyeséget is, hogy mással is lefeküdtem stb pedig nem igaz.


Szakítsak ismét vele? Ha megteszem, akkor kitudja, hogy mit fog tenni.

Félek szakítani és, hogy őszinte legyek nincs kedvem szakítani.

Hisz abban az 1 hónapban annyira hiányzott és végig rá gondoltam, nem tudtam elfelejteni.

Én 19 éves vagyok/ barátom 23 és annyi idős a volt osztálytársa is.



2019. máj. 20. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekrk vagytok még. Vihar a biliben.
2019. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele normálisan, mikor épp nem dugtok...

Mutasd meg neki ezt a kérdést.

2019. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
visszafogadott másképp....részéről pofa be virágszálam és tárd szét a lábaidat---
2019. máj. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak annyi zavar, hogy dühös rám mert lefeküdtem a volt osztálytársával, pedig én nem is tudtam, hogy az...
2019. máj. 20. 21:01
 5/5 anonim ***** válasza:
az nem számít....most már az alárendeltje vagy
2019. máj. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!