Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek elfogadjam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadjam az ajánlatát. komojnak tűnik? XD

Figyelt kérdés

Egy kávézóban dolgozom, 21 éves lény vagyok. Van egy pasi, aki egy ideje rendszeresen oda járt hozzánk és láttam, hogy tetszem neki. 37 éves, igazi nagybetűs üzletember, vállalkozásai vannak, mindenfélét üzletel.


Pár hete komojabbra fordult a dolog és azt mondta még sosem érzett így más iránt. Én még kicsit bizonytalan vagyok, de azt monda ott kellene hagynom az állásom, összeköltözni vele és bevenne az üzletbe, megtanít a praktikákra. Ért az influenszerekhez is, és azt mondta szép az arcom, én is lehetnék influenszer.


A gond viszont, hogy otthon lakok és nem tudom mit mondjak otthon? Ez a kis gond, a nagy, hogy mit tegyek szerintetek?


2022. máj. 16. 20:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök komoLYan el kéne fogadnod az ajánlatát. Eskü. Itt görbüljek meg. Nem viccelek pajtás.

[link]

2022. máj. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha komoj a dolog ,az nagyon komoj!

Komojan mondom,vedd komojan!

2022. máj. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát 21 éves lény, az “influenszerkedéshez” a posztokhoz szöveget is írni, és ahhoz egy ilyen helyesírás nem elég.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, én nem tenném. Nagyon kiszolgáltatott helyzetbe kerülnél, teljesen tőle függnél, és ha jön bármi, gondol egyet, és otthagy, akkor ott maradsz a semmivel.

2022. máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Jólvan, telóról írok, és vannak hibák ha mellé nyomok, bocsánat. Már miért hagyna el? fiatal és mások elmondása szerint csinos vagyok. Ő idősebb és az ő korabeli nők kevésbé szépek vagy már foglaltak. Ha meg elhagy addig megtanit sok sok dologra, szóval nem tudom mit veszthetek?
2022. máj. 16. 20:59
 5/24 A kérdező kommentje:
Jó voltam fogalmazásból iskolában, szóval ez menne. De ez csak egy példa, más üzletei is vannak.
2022. máj. 16. 21:00
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
Én is komo𝗝an rabja voltam a szereknek egy darabig, de az influenSzereket még nem próbáltam. Ez lesz az új sláger, mint a designer drogok voltak pár éve?
2022. máj. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
MONDTAM, HOGY TELEFONRÓL ÍROK, MIT NEM LEHET EZEN ÉRTENI?! TUDOK HEJESEN ÍRNI, DE NE MFOGOK MINDEN MONDATOT HÁROMSZOR ELLENŐRIZNI ezen az oldalon, na.
2022. máj. 16. 21:01
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
A j és ly felcserélése nem félrenyomás, hanem rossz heLYesírás.
2022. máj. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Most még igen, fiatal és csinos vagy, aztán 5-10 év múlva jön egy még fiatalabb, még csinosabb lány. Vagy melletted is jön egy másik, mert az olyan izgi.
2022. máj. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Őt erkölcsösnek ismertem meg, nem hiszem, hogy becsapna. Amúgy sem volt még komoj kapcsolata, szóval én lennék az első nagybetős nő neki.
2022. máj. 16. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!