Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek elfogadjam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadjam az ajánlatát. komojnak tűnik? XD

Figyelt kérdés

Egy kávézóban dolgozom, 21 éves lény vagyok. Van egy pasi, aki egy ideje rendszeresen oda járt hozzánk és láttam, hogy tetszem neki. 37 éves, igazi nagybetűs üzletember, vállalkozásai vannak, mindenfélét üzletel.


Pár hete komojabbra fordult a dolog és azt mondta még sosem érzett így más iránt. Én még kicsit bizonytalan vagyok, de azt monda ott kellene hagynom az állásom, összeköltözni vele és bevenne az üzletbe, megtanít a praktikákra. Ért az influenszerekhez is, és azt mondta szép az arcom, én is lehetnék influenszer.


A gond viszont, hogy otthon lakok és nem tudom mit mondjak otthon? Ez a kis gond, a nagy, hogy mit tegyek szerintetek?


2022. máj. 16. 20:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Álltalában az ilyen üzletek fekete kanapéval kezdődnek.
2022. máj. 17. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Semmit se veszithetsz, probald ki
2022. máj. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
100%
Sajnos tényleg léteznek ilyen hülyék…. Van szerencsém ismerni egyett. 🤣
2022. máj. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Névjegykártyát is adott az úr?

Szerintem finom Úriember lehet a Drágám. Otthon van kettő darab ballagási zakója meg ingje, azokat váltogatja, albérletben lakik a munkásszállón,lépked a sok könyvön, ami a retkes padlót borítja. Néha könnyes szemmel megsimogatja a kézműves bőrtáskát,amit az exneje fizetett, mert neki, borsodi művészléleknek nem telt rá. Szabad idejében Daniell Steelt olvas, tőle idéz is magasabb röptű mondatokat, összelopkod néha pár igényesebb gondolatot, ami nekem már hét évesen eszembe jutott, de akkor is gagyinak számított...

A fiatal, tanulatlan pincérnők szerény könyvtárral a ceruzával aláhúzott mondatait fogyasztják reggelire.A dolgozni lusta biztosítós exfeleségeknek kölyökkel meg csak ez jut. Legalább ez is Bak, no...

Gratulálok a választásodhoz!

George hamarosan kitűzi a menyegző időpontját. Remélem, van pénz a számládon! 😉 Ugye felajánlottad neki, hogy költözzön hozzád?!...

2022. máj. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!