Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek elfogadjam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadjam az ajánlatát. komojnak tűnik? XD

Figyelt kérdés

Egy kávézóban dolgozom, 21 éves lény vagyok. Van egy pasi, aki egy ideje rendszeresen oda járt hozzánk és láttam, hogy tetszem neki. 37 éves, igazi nagybetűs üzletember, vállalkozásai vannak, mindenfélét üzletel.


Pár hete komojabbra fordult a dolog és azt mondta még sosem érzett így más iránt. Én még kicsit bizonytalan vagyok, de azt monda ott kellene hagynom az állásom, összeköltözni vele és bevenne az üzletbe, megtanít a praktikákra. Ért az influenszerekhez is, és azt mondta szép az arcom, én is lehetnék influenszer.


A gond viszont, hogy otthon lakok és nem tudom mit mondjak otthon? Ez a kis gond, a nagy, hogy mit tegyek szerintetek?


2022. máj. 16. 20:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tuti kamu. Nem akarom elhinni hogy valaki 21 évesen ennyire hülye es naiv🤣
2022. máj. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

RED FLAG

Majdnem 40 évesen még egyetlen egy kapcsolatot sem volt képes fenntartani. Nagy baj lehet vele. Kb olyan nagy, hogy a Holdról is látszik.

2022. máj. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt akartam írni én is…37 évesen (menő üzletemberként) miért 21 éves pincérnővel akar összejönni?
2022. máj. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha a kérdés nem is kamu, de az a pasas nem kis kamus lehet. Egy szavát sem hinném el. Inkább kerüld. Hidd el, ebből jól nem lehet kijönni fiatal nőként. Csak kihasználna. Nem olyannak ismerted meg, nagy dolog, lehet hogy másnak mutatja magát, mint ami. Nem lenne szokatlan az ilyenektől. De nem hiszem, hogy itt bárki is meg tudna győzni. Csak ne dobj el mindent, hagyj magadnak menekülő utat.
2022. máj. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Nem mutatja magát másnak. TKomoly kapcsolata azért nem volt, mert az anyukáját kellett ápolnia évekig és nem fért bele, legalábbis ezt mondja. Meg a munkára figyelt, hogy legyen miből élnie.
2022. máj. 16. 21:11
 16/24 anonim ***** válasza:
90%
Hagyjátok már. Ez a nőket alázó pasi kérdező. Kicsit túltoltad a kamut ezzel a helyesírással.
2022. máj. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyértelmű troll.
2022. máj. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
21éves lény, komoJ kapcsolatra vágyik egy gazdag szűzzel?
2022. máj. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Kamu lesz szerintem is.
2022. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
88%

"Őt erkölcsösnek ismertem meg, nem hiszem, hogy becsapna. Amúgy sem volt még komoj kapcsolata,"


Nagyon naiv vagy.

37 éves és nem volt komoly kapcsolata? Tudod miért? Mert fiatal csajokat hülyít és tudja, mivel vegye le őket a lábukról.


"még sosem érzett így más iránt."

LOL. No comment.

2022. máj. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!