Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Minden párkapcsolat ilyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden párkapcsolat ilyen egy idő után?

Figyelt kérdés

6 éve vagyok együt a barátnőmmel, 3 éve lakok vele.


Nagyon szeretem, és szeretném eljegyezni de a következők kicsit elgondolkodtattak: sokszor munka után ha hazamegyek nincs erőm/kedvem beszélgetni vele. Szívesebben nézem a meccset a haverokkal vagy megyek velük bringázni, sportolni.


Nem is sietek haza, de ha elutazik egy hétre (sokat utazik) akkor hiányzik. Viszont az intimitást se kívánom nagyon, nincs kedvem szexelni. Kielégítem és ő is engem de ennyi. Mintha hiányozna valami. Esténként egyedül alszom, egy ágyban vele de elfordulok, ez normális? Sokkal kényelmesebb így de mondták most mások, hogy ők összebújva alszanak.


Érdekel, hogy hogy van meg szeretném széppé tenni az életét de sokszor azt veszem észre, hogy mesél valamit én meg nem vagyok ott fejben. Szeretnék gondoskodni róla, főzök rá meg sok ajándékot meglepetést csinálok, csomót programozunk, de valahogy mindig ugyanazok történnek.


Nagyon ismerjük már egymást, tudom, hogy ha mást akarnék megismerni akkor vele is ilyen lenne előbb utóbb, és ez normális 6 év után, de nem vagyok biztos benne. Ő boldog velem, már beszéltünk erről. Én is nagyon szretem meg hálás vagyok érte, mégis mintha valami rossz lenne.

Hiányzik az ami akkor volt mikor nem laktunk együtt, hogy mindig nagyon vártam h lássam.


De ha együtt élünk, márpedig mostantól mindig együtt fogunk akkor ez már nem lesz meg..


Ti is átmentetek ezen?


26/F


2022. máj. 19. 15:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

#10

Nem mindenki vágyik rá hogy megdöngesse a fél országot.

2022. máj. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

#10

Ráadásul magától a mostani kapcsolatod se lesz érdekes sokáig.... Egy hosszú kapcsolatban tenni kell érte hogy működjön, nem csak várni a sültgalambot.

2022. máj. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
#8 megkérdezhetem a parod hany eves?
2022. máj. 19. 17:47
 14/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nem lesz ilyen minden kapcsolat.
2022. máj. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
94%
Ha te nem is akarnál változtatni, nem gondolod, hogy a párod megérdemelne valakit, aki örömmel szaladna haza hozzá?
2022. máj. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
A miénk is ilyen 5 év után.
2022. máj. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem minden kapcsolatban jön el szükségszerűen, de amelyikben eljön, abban sem kell, hogy így maradjon. Ez nem jelenti a kapcsolat végét, csak egy korszak végét, a kérdés, hogy kezdődik-e új.
2022. máj. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 6 éve vagyunk együtt, házasok 4 éve, együtt élünk 5 éve, de nálunk ez nincs. Nem minden kapcsolat ugyanolyan, nem lehet ráhúzni egy sémát, hogy törvényszerűen ez lesz meg az lesz. Függ attól, hogy ti hogy működtetitek. Az elfordulva alvás még nem jelent semmit, néha nekünk is úgy kényelmes, máskor meg összebújva. Egyik ismerősöm mesélte, hogy ők mindig összebújva aludtak, de álmában az ember önkéntelenül is tesz mozdulatokat, és egyszer úgy fejbe verte a feleségét, hogy azóta inkább nem alszanak úgy.
2022. máj. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
86%
Mi 18 éve vagyunk együtt, és többször is előfordult már hasonló mélypont. Ez - ahogy korábban említettem -, egy korszak végét jelentette, amikor a korábban izgalmas dolgok már fojtogatóvá váltak. Eddig mindig sikerült elmozdulni valamerre, és megújulni. Ilyenkor visszatért az izgalom és az öröm a másiknak.
2022. máj. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
68%

Hiszed vagy sem, nem minden kapcsolat lesz ilyen.

Mi 12éve vagyunk együtt, abszolut nem ez a helyzet nálunk.

Mi együtt lenni szeretünk a legjobban, mármint egymással. Mindig Sietünk haza munkából, hogy a nap végén végre lássuk egymást. Sokszor meglepjük egymást spontán, pl megcsinálom a kedvenc desszertjét, ő meg hoz a kedvenc energiaitalomból vagy kávémból. Sokat beszélgetünk, nevetünk, sok bennünk a közös, hasonló az értékrendünk, a humorérzékünk, vannak azonos hobbijaink is.

Nem tudom pontosan mitől függ ez a dolog, valószínűleg érzelmi okai is vannak. Szerintem Egyes párok jobban kötődnek egymáshoz érzelmileg , és jobban passzolnak egymáshoz a személyiségeik, hosszú évek után is.

A szexuális életünk is nagyon jó, minőségben és mennyiségben is megvan az ami régen, heti 4-5-6 alkalom, attól függ mennyire vagyunk fáradtak.

Mi munkán kívül a legtöbb időt együtt töltjük. Eljárunk szórakozni is, programozunk valamit, ha ahhoz van kedvünk, vagy itthon sorozatozunk összebújva, társasozunk, kártyázunk, rendszeresen eljárunk együtt edzeni, sétálni a kutyánkkal stb stb.

Az összebújva alvás/ nem alvás semmit sem jelent, megsúgom baromi kényelmetlen ,nem pihentető , mi sem alszunk összebújva. Az viszont egyértelműen annak a jele, hogy te nem érzel mélyen a párod iránt, hogy haza sincs kedved menni hozzá, sokszor nem vágysz a társaságára, nem akarsz vele beszélgetni. Ezek az elhidegülés jelei, ezek az érzések csak fokozódni fognak idővel, ha már egyszer elindult benned, semmi értelme így eljegyezni, összeházasodni végképp felesleges. Összekötni hivatalosan az életed olyan emberrel aki iránt így érzel, illetve nagyon nincsenek meg azok az érzelmek amiknek kellene, egyenes út a pár hónapon/éven belüli váláshoz. Nagy az esélye, hogy innen már nincs sok hátra a kapcsolat végéig.

Több pár is van a baráti, rokoni körünkben, és ezekben a kapcsolatokban, ahol ilyesmi merült fel, nos egyik ilyen pár sem maradt sokáig együtt. Megtört, elmúlt valami, ha voltak egyáltalán igazi szerelem, mélyebb érzelmek, már nincsenek.

Persze éldegélhettek egymás mellett továbbra is, de érzelmileg már soha nem lesz igazi kapcsolat, valójában egyikőtöknek sem.

2022. máj. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!