Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, kb hány éves korodban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kb hány éves korodban szeretnél együtt élni egy fiúval?

Figyelt kérdés
Amúgy a lányok vagy a fiúk akarják előbb az összeköltözést?
2022. máj. 26. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:

18 éves koromtól öt évig laktam együtt a volt barátommal, pár hónapos ismertség után költöztünk össze. Nem gondolom most sem korainak, hasznos tapasztalat volt. Egyrészt ketten anyagilag is könnyebb albérletbe költözni, másrészt volt saját, külön életünk, nem egymás szüleihez kellett járkálnunk. Az összeköltözést ő kezdeményezte, de ez is volt a praktikus megoldás.

A jelenlegi barátommal másfél éve vagyunk együtt, tanulmányok és munka miatt még legalább ennyi ideig távkapcsolatban. Ha tehettem volna, vele is összeköltöztem volna már az elején. Nehéz így összeegyeztetni a dolgokat, és mindig a családhoz igazodni mindenben.

25/n

2022. máj. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
24 évesen jöttem össze, az azóta már férjemmel. 1 év után költöztünk össze, amikor befejeztük a sulit, és lett munkánk. Mindketten ugyanannyira akartuk és vágytunk rá, hogy együtt élhessünk:) Fél évre rá össze is házasodtunk. Most már 12 éve vagyunk együtt.:)
2022. máj. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!