Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ennél napi szinten egy tányérb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennél napi szinten egy tányérból a barátoddal/barátnőddel?

Figyelt kérdés

Onnan jutott ez eszembe, hogy ahol dolgozom másfél éve ott a fizikai állomány 90%a Ukrán származású vagy kárpátaljai.

Többségében fiatalok, gyönyörű szép lányok a másik felük fiatal srác és a barátjuk élettársuk is.

Ami elsőre feltűnt, hogy az étkezőben nem egymással szemben ülnek mint mi Magyarok.

Hanem egymás mellett.

Utána pedig az, hogy hiába van a mosogatónál csomó tányér.

Nem azt csinálják, hogy megmelegítik a kaját az ételhordóban és ketté szedik tányérra, hanem megmelegetík, majd leülnek egymás mellé és így megeszik ketten az ételhordóból...

Nem fura?


2022. máj. 26. 20:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én simán ennék egy tányérból a barátommal. Szoktunk egymás után is. Nem fura szerintem. Vagyis nekem nem
2022. máj. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez legyen a legrosszabb szokásuk!
2022. máj. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nincs kedvük mosogatni annyit. Meg hát minek is a vizet pazarolni rá, úgyis ők főzték a kaját, meg úgyis smacizni fognak este.


Szokatlan, de legyenek így boldogok.

2022. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
hányinger, de gusztus kérdése. Nekem nem lenne rá.
2022. máj. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Szintén fura, hogy ez a fajta étkezés számomra egy rendkivül intim közösséget feltételezne...

Vagyis ha ilyen a napi szintű bizalmi viszony...akkor én rá sem néznék másra.

Ők viszont mások.

Ha nem is lazán de meg lehet ismerni és le is lehet feküdni velük.

Másnap mégis ilyen intim módon esznek a palijukkal mintha mi sem történt volna.

Én viszont ilyesmire nem vagyok kèpes.

Én simán megfőzök és csomagolok is 2 főre de ha valaki beleenne a kajámba engem idegesítene...

Mondjuk most így leírva.

Van egy kislányom...és volt egy időszaka amikor csak úgy volt hajlandó levest enni, hogy velem 1 tányérból ette.

De rajta kívül számomra ez elképzelhetetlen.

2022. máj. 26. 21:24
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a férjem bögréjét rendszeresen használom.
2022. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hat mi csomoszor csinaltuk azt at egyik volt baratommal, hogy instant leves kostolo esteket csinaltunk. Megfoztunk egy csomot, mindegyik 1-1 tanyerba, es egyutt megettuk oket. A masikkal meg rendeltunk pl egy gyros talat es egyutt ettunk belole 🤷‍♀️
2022. máj. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Még ünnepnapokon sem!
2022. máj. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Én csak azt nem értem, hogy ez mindkét embernek kényelmetlen, akkor miért csinálják minden nap.

Engem ez 1-1 alkalommal nem zavarna, de nálunk ez kizárt, mert a párom még azt is utálja, ha 1 falatot beleesznek az ételébe.

2022. máj. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ma megkérdeztem egy tolmácsot a jelensegről...

Mondjuk azt tudni kell róla hogy ritka bunkó 1 ember, utálja is az ukránokat mert karpataljai.

Így a válasza egyszerre volt megbotránkoztató és könnyfakasztóan vicces.


Szóval egymás mellé ülés

-A kutyádat te is szereted magad mellett tudni nem?


Az 1 tálból evés

-Ezek disznók mind...a disznók meg 1 vájúból esznek. Nem tudtad?

2022. máj. 27. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!