Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ennél napi szinten egy tányérb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennél napi szinten egy tányérból a barátoddal/barátnőddel?

Figyelt kérdés

Onnan jutott ez eszembe, hogy ahol dolgozom másfél éve ott a fizikai állomány 90%a Ukrán származású vagy kárpátaljai.

Többségében fiatalok, gyönyörű szép lányok a másik felük fiatal srác és a barátjuk élettársuk is.

Ami elsőre feltűnt, hogy az étkezőben nem egymással szemben ülnek mint mi Magyarok.

Hanem egymás mellett.

Utána pedig az, hogy hiába van a mosogatónál csomó tányér.

Nem azt csinálják, hogy megmelegítik a kaját az ételhordóban és ketté szedik tányérra, hanem megmelegetík, majd leülnek egymás mellé és így megeszik ketten az ételhordóból...

Nem fura?


2022. máj. 26. 20:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
94%
Na akkor igazabol ki is derult hogy a kerdesed masra sem volt jo csak az ukranok szidasara :D
2022. máj. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem hinném mivel a csaj akivel randizni kezdtem ő ukrán.

És ő is csinálja a melléműléses dolgot pl fagyizóban.

Neki nem hoztam fel mert neki nem esik ez le hogy senki más nem csinálja.

De nekem ez inkább vicces )


Eleve velük dolgozom, irányítom őket. Sokuk a barátom...meg hát látva milyen gyönyörű nő a többségük...sok mindenre gondolok csak a szidásukra nem.


És persze azt is láttam hogy február 24.e Milyen szinten megviselte őket. Sírtak és egesz nap telefonáltak haza. Aztán következő héten azért sírtak mert sokuk palija azonnali hatállyal felmondott és ment haza katonának.

Szóval ha már így idekeverted én nekik szúrkolok 11.


Ami ugye itthon konfliktus az a nyelvtörvény.

Viszont erről kevesen tudják hogy az oroszok ellen lett hozva mivel a megszállásuk alatt tilos volt ukránul beszélni tanulni.

A szovjetek kivonulása után pedig az ukránok megfordították és az oroszt akarták tiltani erre hozták a nyelvtörvényt.

Mondjuk kevés sikerrel mert kb összeolvadt a 2 nyelv és keverve beszélik.

Ettől függetlenül a középiskola vegéig folyik magyar nyelvű oktatás azt mondták a kárpátaljaiak.

2022. máj. 27. 21:28
 13/14 anonim ***** válasza:
Gluténérzékenyként kizárt.
2022. máj. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Az egy tányérból evést értem, hogy miért tartod furának.

De miért baj az, hogy a párjuk mellé ülnek?

2022. máj. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!