Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak ti, hajlandók lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti, hajlandók lennétek ha párotok kérne ülve, pisilni vagy csak szerintem homis? A vécére gondolok!

Figyelt kérdés

2022. máj. 31. 12:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Mi nem csináltunk ebből gondot, és nem volt ellenére hogy ő takarítsa a wc-t. Ha megkérném, szerintem megtenné.

De ha férfi lennék, lehet nekem is kényelmesebb lenne állva pisilni, mint a lábam között belógatni az ernyedt lomposom a wc-be😄 nekünk nőknek ülve egyszerűbb

2022. máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem amig a szethugyalt wc takaritasa a baratno dolga es amig nem megy az uloke lehajtasa addig semmi tragedia nem történik ha a ferfi raul a deszkara.
2022. máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell megkérnie a páromnak. Otthon ülve csinálom, melóban meg nyilvános helyen nem. Egyébként jót tesz a prosztatának. Köszi nem érzem magamat homoszexuálisnak ettől. Nagyon megfogsz lepődni még azt is hagyom, hogy a csajom a seggemhez nyúljon ha van kedve. Még nagyobb meglepetés: ettől sem gondolom magamat homárnak.
2022. máj. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Amióta össze költöztünk, azóta az én barátom ülve pisil, mivel nem vagyok hajlandó a pisi cseppes WC ülőkére ülni, és képzeld el, ettől se nem kezdett el vonzódni a férfiakhoz, se nem vesztett a férfiasságából:D

Gondolom te az az ember vagy, aki az autóban sem köti be magát, mert hát az b.zis:D

2022. máj. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Ha folyamatosan körbehugyozod a klotyót, ne csodálkozz ha belefáradt!
2022. máj. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom szana szejjel hugyozza a ferfi a wc korul.. ezert keri az ulve pisilest!
2022. máj. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Ha ez szerintem homis akkor 100%, hogy látens búza vagy. Igazi hetero férfi ugyanis mer ülve pisilni és nem csinál belőle szexualitás kérdést.
2022. máj. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

javítás: szerinted**

7es

2022. máj. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, én tudod mikor szoktam rá az ülve pisilésre?

Amikor elköltöztem a szüleimtől saját lakásomba. Ott egyedül laktam, tehát mindent magam takarítottam magam után.


Remélem sikerült rájönnöd, miért kéri ezt a barátnőd tőled.

Ha annyira ragaszkodsz az állva pisiléshez, akkor ezután te takarítsd a WC-t, de olyan gyakorisággal, hogy sose legyen vizeletcsöpp rajta sehol.

2022. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

Az én férjem is ülve pisil, kényelmesebb és a wc is tiszta marad.

Kamasz fiamat hiába kérem, ő is azzal jön, hogy de az b*zis. Mondtam, hálaisten a húgyszagú wc legalább férfias, én pl imádom...

2022. máj. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!