Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Én vagyok túl igényes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok túl igényes?

Figyelt kérdés

Nem rég költöztünk össze, szeretjük egymást, jól megvagyunk, csak az igényeinek okoznak egy kis súrlódást. Egyelőre csak én dolgozom, de egy fizetésből is tudnánk jobb életszínvonalat megengedi magunknak. Ő mindenen spórol: tusfürdőt, mosogatószert felvizeli, olyan zoknit vesz ami kétszeri használat után már kiszakad, és ami számomra elfogadhatatlan, hogy a kaján is spórol. A szalámi amit vesz olyat, hogy a kutya sem eszi meg. Csirkelábat meg belsőseget vesz, amit ha nem eszek meg, azt mondja, hogy finnyás vagyok. Mindig kérdezgeti, hogy mit ennék, mit főzzön, aztán ha mondok valamit mindig az a válasz, hogy "jaj hát az nagyon drága" . Nincsenek luxus igényeim, az egyik kedvenc ételem a csirkemell rizzsel, de szerinte az is túl drága. Miért nem jó zúzapörkölt?

Én eddig mosókapszulát használtam, ő pedig valami olcsó 20kilós mosóport vett, és abból is épp csak egy gyűszünyit használ 20fokon. A ruháink persze foltosak maradnak, de szerinte jó az úgyis.

Van mosogatógépem, de inkább kézzel mosogat, mert drága a mosószer bele és sok áramot fogyaszt. Az nem baj, hogy kézzel tízszer több vizet használ.



2022. jún. 2. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg otthonrol hozott az illeto bena mintat. Te normalisnak tunsz. A csirkemell rizs kombo alap kaja, a mosasra meg legyen mar igenyes az ember.
2022. jún. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ő miért nem dolgozik? Hány évesek vagytok? Lehet, hogy lelkiismeretfurdalása van amiatt, mert neki nincs pénze, és így próbál kevésbé teher lenni anyagilag.


A kajákon én is kiakadnék. A zúza amúgy is undi 😖 a csirkemell meg jelenleg kb az egyik legolcsóbb hús :D

2022. jún. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ő az, aki jobban próbál spórolni, hisz a te pénzedből éltek.
2022. jún. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%

Igaza van. Miért nem jó a zúzapörkölt? Jó paprikásan, fokhagymásan, magyarossan?


Na jó, komolyra véve. Mire spórol? Tartalékra gyúr, ha elszáll a benzinár és leveszik a hatósági árat a farhátról? Ha százezreket tesz ezáltal félre - amit kétlek - azt megértem, de havi 2 ezer ft-on mi értelme van nyűglődni?

2022. jún. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem élnék olyannal, aki nem dolgozik - jó ez lehet ideiglenes - de ezt a fokú spórolást, hogy mindenből a gagyit, még kajából is, ezt biztosan nem tolerálnám. Nem illetek össze szerintem.
2022. jún. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

A kérdés adott. Kinek van fizetése?

Ha neked, akkor nyilván neked kellene beosztani. Ha neki, akkor meg menj el dolgozni te is és nem kell mindenen spórólni.

2022. jún. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Nekem ilyen volt az exem. Nagyon gaz es hosszú távon nem is működőképes a kapcsolat szerintem.

Igazából azt kéne megértenie, hogy a szemét kajákkal pont nem biztos hogy spórol hosszú távon. Nekem semmi luxus nincs az életemben de kaján nem spórolok, csak minőség, ha lehet adalekmentes. Értsd hagyományos kovászos kenyér, semmi étolaj, normál hús. Mindenre odafigyelünk párommal mert az egészseg a legnagyobb kincs ugye.

2022. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem illik hozzád hosszútávon.
2022. jún. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Fujjjj - tudom, nyers, de ez erről a véleményem. A kajás rész még hagyján, bár ha egy fizetésből éltek és az a tied, akkor nem értem, hogy miért ő kezeli a pénzt, főleg hogy tudja, látja, hogy olyan kaját vesz, ami neked, akit elvileg a világon a legjobban szeret, nem ízlik. De a mosószer/mosogatószerhígítás, samponvizezés... utóbbival van sajnos tapasztalatom, nekem a szüleim voltak ilyenek... én meg 12 éves fejjel csodálkoztam, hogy esti hajmosás után másnap miért csatak zsír a hajam megint, undorítóan néz ki. Meg azért, na a végtelenségig hígított tisztítószerekkel nem lesz 100%-osan tiszta az edény, ruha.

(ettől eltekintve nekem a mosókapszula pazarló, és sokkal olcsóban kijön az ember egy ugyan jobb minőségű, de ár-érték arányban job folyékony mosószerrel pl - de nem ezen veszekednék a párommal, ha neki az jobb, legyen úgy).

2022. jún. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Te dolgozol, O meg beosztja a pénzed? Elternek az igenyeitek és mindenben te engedsz. Nincs kompromisszum, az van amit O akar, ahogy O helyesnek látja. Hol vagy te ebben a kapcsolatban?
2022. jún. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!