Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen problémák adódnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen problémák adódnak nektek, ha ketten éltek egy kis lakásban (pl.garzon), hosszú távon élhető-e egy ilyen kis lakás ha többen élnek benne?

Figyelt kérdés
Mi a párommal egy 33 m2-es garzonban élünk, ahol ráadásul egy légtérben van a konyha, nappali és hálófülke is. Változó műszakban dolgozik a párom, van úgy hogy hajnali 3-kor én is felkelek vele, mert úgyis zavarna a készülődése, nem tudnék aludni tőle. Vagy ha éjjel 22.30 óra körül jön haza, akkor éjfél mire ágyba kerül, addig én sem tudok aludni, pedig én hajnalban már kelek. Ha ő még alszik mert délutános lesz, akkor alig merek csörömpölni is ha készülődöm, vagy a macskáinkat ellátom. Ha ő játszik a play station-jén, akkor engem zavar a nagy zaj, vagy az hogy lehúzott redőnynél játszik, mert úgy jobban látja a képernyőt. Nektek milyen problémák szoktak adódni és hosszú távon el tudjátok-e viselni ezt a lakáshelyzetet?

2022. jún. 6. 05:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A ti esetetekben egyértelmű, hogy nektek ez így nem fenntartható.

Nem mindenki tud a másikkal pontosan egy légtérbe lenni, és ezzel nincs is semmi gond. Viszont döntsétek el, hogy a nagyobb kiadás, egy nagyobb lakásra megéri-e a kapcsolatotoknak. Mert így tényleg nem lehet élni, ahogy most ti vagytok.

Vannak kisebb dolgok, amiket lehet orvosolni: pl. a tv-t olyan helyre tenni ahol nem süt rá a nap/nem úgy esik a fény, hogy mindent be kelljen sötétíteni - ez amúgy se túl egészséges.

A készülődést mindketten a fürdőszobába meg tudnátok oldani úgy, hogy ne zavarja a másikat, gondolom ott van ajtó. Macskakaját fiókba tenni (nyilván nem beleönteni, hanem vagy a tetejét levágni nagyon, vagy egy tálba elhelyezni), így a zacskója nem csörömpöl, csak kihúzod a fiókot és teszel a cicák táljába.

PS-t ő fülessel nyomassa.

ÉS ilyensmi.

Az együttélésnél mindketten kell áldozatot hozzatok. Viszont nekem úgy tűnik, hogy gyakorlatilag nem is gondolkodtok probléma megoldásokon, vagy nem kommunikáljátok a másik felé.


Ami miatt viszont halott az ügy, hogy az alvásotok is teljesen fel van borulva és nem tudtok igazodni.

2022. jún. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávon élhetetlen egy 33 m2-es lakás 2 főnek.
2022. jún. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Jó nektek nekem lakásom sincs ahova pasit hívhatnék
2022. jún. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez így teljesen élhetetlen. Még azonos életritmussal is szüksége van az embernek privát térre egy lakásban. Nálatok pedig főleg szükség lenne.
2022. jún. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

MEg is őrülnék, semmi privát terem nem lenne.


33m2-ben nagyon szívesen élnék, egyedül.

2022. jún. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Èn még egyedül sem èlnèk szìvesen egy ilyen kis lukban.
2022. jún. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Macskát ilyen lakásban tartani állatkínzás.
2022. jún. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz. Alig várom, hogy legyen lehetőségünk elköltözni. Ahogy van lehetőségünk, a legtöbb hétvégén elutazunk.
2022. jún. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ideiglenesen élhető kompromisszummal. Hosszú távon nem. Mi is garzonban lakunk, bár szerencsére hasonló az életritmusunk, és a munkaidőnk. Viszont pont ezért vettünk egy nagyobb lakást, amibe hamarosan költözünk. Bőven elég volt 3 év egy ilyen pici helyen.
2022. jún. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Itt is ugyanez. Egy szobában nyomorgunk ketten. Ha hivatalos ügyek miatt, éppen mindkettőnknek telefonon kell lógnia, egyikünknek be kell zárkóznia a budiba :D

Mi még egy évet talán egy kibírunk de minél előbb keresni fogunk egy másik lakást

2022. jún. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!