Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek probléma, ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek probléma, ha csak 4 év után költözünk össze a barátommal? 28/N

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a párommal, távkapcsolatban élünk az egyetem miatt, de már lassan 10 éve nagyon jó barátok vagyunk, így tipikusan a barátságból szerelem esete a miénk.

Nagyon jól megvagyunk, tényleg szeretjük és ismerjük egymást, nagyon jókat nevetünk, egy hullámhosszon vagyunk, így soha nincs vita, mindent meg tudunk beszélni. Tényleg ő a legjobb barátom és a szerelmem is egy személyben. Együtt képzeljük el a jövőnk.

És itt jön a de: én most diplomázom az egyetemen (orvosi) és szeretnék 1 teljes évet egyedül élni, hogy hogyan is tudok egyedül funkcionálni, kialakítani egy "felnőtt" életet, kis szabadságot a tanulás után, illetve szeretnék valamennyi megtakarítást is félretenni, mire összeköltözünk. A tervek szerint jövő szeptembertől költöznénk össze. Ez mindkettőnknek megfelel, bár volt róla szó, hogy idén szeptemberben, de felhoztam az érveim, illetve beszélgettünk a gazdaság jelenlegi helyzetéről, így ő sem hagyná ott most a munkáját.

Szerintetek probléma, ha csak 4 év után költöznénk össze? Akkor 29 évesek lennénk mindketten, nekünk így megfelelő lenne, szülők sem szólnak bele. Egyedül a barátnőim azok, akik szerint ez csak időhúzás, szerintük már 3 év után itt lenne az ideje.

Tudom, hogy nem 3. fél véleményére kell adnom, de kíváncsi lennék, szerintetek ez belefér-e egy kapcsolatba, hogy csak 4 év után költöznénk össze?

Mindkettőnk biztos a másikban, egyszerűen érezzük, hogy megtaláltuk a "másik felünk".



2022. jún. 18. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nektek így is jó. De van egy olyan érzésem, hogy ha 1 év alatt kialakítod a saját életed, utána meg azért nem akarsz majd idomulni máshoz.
2022. jún. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tegyetek úgy, ahogy nektek jó. Más véleménye nem számít, aztán az 1 év alatt ugyis kiderül mennyire erős ez a kapcsolat.
2022. jún. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%
Miután kialakítottál egy saját életet, meg fogsz bolondulni, amikor majd mindenben alkalmazkodni kell a pasidhoz.
2022. jún. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!