Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly problémám van a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly problémám van a barátommal. Szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A barátommal 2 és fél éve vagyok együtt. Az első 6 hónap maga a tökély volt. Mindenről tudtunk beszélni, mindent megbeszéltünk, megértő volt, úgy éreztem magam vele mint egy hercegnő. El sem tudtam képzelni, hogy ilyen rendes fiú létezik. Viszont minden megváltozott. Apróságokon kiabált velem, mindenen kiakad, semmi türelme nincs, a szüleivel is nagyon csúnyán beszél amikor nincs úgy ahogy ő akarja, nekem is vita közbe sokszor nagyon csúnya dolgokat mondott és úgy érzem, hogy nem bírom már tovább. Sokat gondolkodtam a szakításon, de ez nem olyan egyszerű mert nagyon megszerettem. A másik problémám pedig az, hogy nagyon nem vagyok megelégedve az alakommal és félek, hogy nem fogok másik fiút találni mert nem fogok nekik tetszeni. Gondoltam, hogy idővel megváltozik és újból olyan lesz mint az első fél évbe, viszont semmi se változott. Mit tegyek?

23L 28F



2020. ápr. 26. 00:23
1 2
 1/19 Noren1989 ***** válasza:
100%
Véget ért a beetetési időszak, ennyi az egész.
2020. ápr. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Megértem, hogy a férfiak az elején nagyon rendesek, hogy megkapják a lányt, de ez tart 2-3 hónapot és ennyi. Viszont nem hiszem el, hogy valaki fél évig tudott olyan jól színészkedni, hogy annyira megszeressem, hogy nem tudok szakítani. És úgy érzem ő engem nem is szeret.
2020. ápr. 26. 00:31
 3/19 anonim ***** válasza:
67%

Valószínű, hogy ez a kapcsolat már kifutotta magát. A mai párkapcsolatok javarészt max. 2-3 évig működnek, utána már csak vergődés tapasztalható. Tisztelet a kivételnek, ugyanis van ellenpélda, csak kevés.

Még fiatal vagy, váltani kell. Éld ki magad, hogy aztán később, sok tapasztalattal a hátad mögött, megállapodj, és családot alapíts. Még van egy jó 10-15 éved használd ki.

Az alakod miatt ne aggódj, egy kis mozgás oszt cső. Amúgy is kedveltebbek a férfiak körében a teltebb jányok.

Nagyon patetikusra sikerült a speech bizonyos része, de a konklúzió leszűrhető.

2020. ápr. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

A barátaim is azt mondják, hogy semmi értelme ennek a kapcsolatak és csak szenvedek. És valahol én is tisztába vagyok vele, hogy így van.

Az alakommal pedig nem az a baj, hogy kövér vagyok. Sőt. Szerintem túl sovány. És a fő problémám az, hogy nincs semmi mellem és görbe a gerincem ami szerintem nagyon látszik.

2020. ápr. 26. 00:44
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha sovány vagy, azon aztán a legegyszerűbb változtatni. :) Na, viccet félre téve, tulajdonképpen nem kifejezetten az a fontos egy férfi számára, hogy milyen egy nő alakja, hanem a kisugárzás a prio. Légy magabiztos és öntudatos. Sokkal többet jelent.
2020. ápr. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Járj gyógytornára. Ne emészd magad, hogy szerinted sovány vagy. Van, aki azt szereti.

Aki pedig így viselkedik veled, az nem szeret.

Nem fog megváltozni, ilyen a természete.

Bàntalmazott vagy a kapcsolatban. Te vagy fölényben, sdd ki az útját.

Még az is lehet, hogy észbe kap és meg akar tartani, amíg nem talál mást.

De ne higgy neki!

Senki, soha nem változik meg. A szerelem, az önfeláldozás, soha nem fogja a másikat megváltoztatni.

Egyetlen egy életed van.

Ennél csak jobb lehet.

Attól félni, hogy ha kirúgod, nem lesz más, hülyeség.

Most jó? Nem jó!

Ennéll már au is jobb, ha egy ideig nincs senkid. Kell neked a konfliktus, a megaláztatás, a durvaság, hogy a terhére vagy? Megvárod, míg megüt?


Söpörd ki az életedből.

2020. ápr. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó kicsit new age-esre vette a figurát, de mondott használható dolgokat is.

Egyébként simán szakíts vele.

2020. ápr. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme ennek. Azért mellette maradni, mert szerinted másnak nem kellenél, pedig a legnagyobb butaság, amit bemesélhetsz magadnak. Biztos lehetsz benne, hogy fogsz valakinek kelleni, aki nem viselkedik úgy, mint egy bunkó paraszt.
2020. ápr. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem a barátoddal vannak komoly problèmák, hanem saját magaddal. Szerinted bárki más tökèletes külsőre? Nem. Meg egyáltalán mi a tökèletes? Minden viszonyítási kèrdèse, ízlès kèrdèse, ès ezek mèg csak a külsősègek. Tènyleg sokkal fontosabb az attitűd amit sugárzol magadból.

Nem vagy elègedett magaddal, nincs önbecsülèsed, ès el akarod hitetni magaddal, hogy be kell èrned azzal, ami van, nem jár neked ennèl több, vagy jobb. Pedig ez nem így van.

Igenis legyen egy mèrcèd. Gondold át, hogy mi az, amit kindenkèpp vársz egy kapcsolattól, ès a párostól. Ha ez nincs meg, ès nem lehet/tudtok/akartok ezen változtatni, akkor el kell engedni mert nem adja azt, amitől boldog vagy, amitől jól èrzed magad. Ès ha nem adja, akkor még minek? Hogy elmondhasd, ès megnugtasd magad is, hogy legalább nem vagy egyedül? Jó, de mire mèsz vele, ha rosszul èrzed magad közben?

2020. ápr. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%
Ennek nincs értelme. Férfiszemmel én így látom: a kapcsolatotok szar, te meg azért nem szakítasz mert dagadtan nem kellenél senkinek, ezért inkább mindketten vergõdtök, mert így kényelmes. Hol itt az ész....? Szakíts vele! Lehet lepontozni 28)f
2020. ápr. 26. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!