Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mosdóba pisiltem, barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mosdóba pisiltem, barátnőmnek nem tetszett. Hogyan magyarázzam meg?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hete belepisiltem a mosdóba, ő pedig benyitott.

Egy szót sem szólt csak kiment. Úgy vettem észre nem tetszett neki. Azóta nem hozta fel a dolgot, meg kéne magyaráznom hogy ez normális a férfiaknál vagy hagyjam és megszokja?



2022. júl. 9. 15:52
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
95%

Nemtudom nálatok milyen magasságban lehet a csap, de nekem 180 centimre kb lábújhegyre kéne állnom, hogy a pecek belelógjon a csapba. Én úgy spórolok vízen, ha spórolok, hogy a pisit nem húzom le teljes öblítéssel, hanem féllel. Ez a nyomógombos wcknél tökéletesen működik, a zsinórhúzósoknál már kevésbé szerintem, de az már elég elavult. Jóideje nem láttam fejem feletti wc tartályt.

Panel lakásokban talán még előfordul. Fogkefét hol tartod? mond, hogy nem a csapszélen. Egyáltalán használsz te fogkefét?

2022. júl. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
93%

Mi a gond?

Sorolom: a bűzzáró réteg (szifon) vizet tartalmaz. Hacsak nem dugod be a dugót és úgy mosod ki a csapot (ha ugyan kimosod), akkor vízzel hígított húgy lesz a szifonban, ami nem túl illatos, ha odarohad, márpedig, ha egy kellemesen meleg napon áll benne...

Nem tudom hallottál-e már a húgykőről, nos, az ásványianyag, ami benned összeállhat, az megteszi ezt a szifon falán is.

A húgy rendes lendülettel jön ki a húgycsőből, tehát fröcsög a mosdókagyló körül, rá a kéztörlőre, csapra, falra,ha épp ott vannak a fogkefék, akkor arra is -> undorító és idővel húgyszag lesz.

Azt már meg se említem, hogy a hugyos csapba esik bele adott esetben a fogkeféd.

De szerintem lehetne még sorolni.

2022. júl. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Magara a kerdesre nem valaszoltatok.

Minden hulyesegrol beszeltetek csak a kerdesrol nem.

Egyebkent a fogkefeink a tukor melletti kisszekrenyben vannak.

Az meg vicc hogy a hugyko jobban megtapad barhol mint a vizko!

Termeszetesen lelottyintom a dolgom vegeztevel a mosdokagylot hogy minimalis szag se legyen.

2022. júl. 9. 17:52
 14/29 anonim ***** válasza:
88%
Nem normális a férfiaknál, csak proli tahoeknal
2022. júl. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
95%

13, mondtam én, hogy jobban megtapad? Egyszerűen, ha nem hugyozol oda, ahova nem kéne, kevesebb lerakódás lesz. A fogkefe oké és a törülköző, a szappan/kézmosó, a fal, a csap környéke? Vagy azt is mind kisszekrénybe zárod?

Mellesleg a lelottyintom és a kimosom azért két külön dolog. Utóbbi szart se ér, főleg a bacik ellen, amik többek között a szagokért felelnek.

Az alap kérdésed értelmetlen. Mit kéne megmagyarázni? Van egy rém undorító, tirpák szokásod, amin nem is tervezel változatni. Mit lehet ezen magyarázni?

2022. júl. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
86%

Valami nagy baj lehet velem, ha szingli vagyok, neked meg van csajod! Wc-n és természeten kívül 1x vizeltem üvegbe, mikor bezártak 4 órára a padlásra...

32/F

2022. júl. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
12%
Én is a mosdókagylóba hugyozok mindig, mert egyedül élek. Ha nővel élnék, akkor nyilván nem csinálnám, mert tudom erről, hogy nem túl civilizált dolog, de nincs kedvem állandóan célozgatni, meg annyi vizet elb@szni állandóan. Itt meg csak lelögybölöm, és kész.
2022. júl. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
95%
Munkásszállón rohadtunk a kollégákkal évekig, a szobákban ahol laktunk nem volt retyó csak mosdókagyló. A WC az kint a folyosó végén volt. Ha fölkeltünk az éjszaka közepén akkor senki nem öltözött fel, kapcsolt villanyt, húzott cipőt hogy kimenjen, félálomban a sötétben odabotorkáltunk aztán bele lett hugyozva a mosdókagylóba azt jóvanazúgy. Az volt a jó ebben hogy nem ébredt ki az ember, két perc múlva aludt tovább. Az biztos hogy gáz ez amúgy mert azt a rohadt hugykövet piszok nehéz levakarni, teljesen nem is lehet, és k.rvául odaköt a csövekre. Havonta teljesen szét kellett kapni a csöveket és átmosni mert kezdett b.szott büdös lenni. Hiába hipózza az ember utána mindig büdös lesz mert a falban levő csövekhez nem lehet hozzáférni. Szóval szívás de hát ez már csak így megy a jómunkásembereknél sok helyen.
2022. júl. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
92%
Akkor te ezek szerint a mosogatóba is oda huggyozol, ha éppen ott jön rád. Hát bsználak ki a lakásból, ha nálam vagy. De előtte még a fejedre öntenék egy vödör szart is, csak hogy érezd a törődést.
2022. júl. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Nem vagyok nálad. Általában vendégségben nem a mosdóba pössentek. És amúgy sem vennéd észre hosz az ajtót lehet zárni ugyebár. Itthon kettesben persze nem zárom.


18: Az hogy többen és rendszeresen ugyanoda pisiltetek persze hogy meglátszott a vezetékeken... meg a szagot is elhiszem.


16: a kettő nem értem hogy függ össze...


MÉG mindig nem ez volt a kérdés.

2022. júl. 9. 20:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!