Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Aggódom a barátnőmért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódom a barátnőmért?

Figyelt kérdés

Igazából nem annyira durva az, ami felhozta a kérdést, de nem is mindennapi jelenség szerintem. Öt éve jöttünk össze, ő akkor 17 éves volt, én 20. Pont a covid előtt költöztünk össze, neki még csókban is első voltam, nekem volt ezelőtt párkapcsolatom, de ő az első, akivel együtt is lakunk. Ő tanul és dolgozik, én pedig dolgozom csak, saját lakásban élünk, berendeztük, szép, aranyos minden.

Feljött, hogy elmegy a barátnőivel egy hétre, egy balatoni nyaralásra, én pedig a barátaimmal megyek egy hétre a Mátrába. Hozzá tartozik a kérdéshez, hogy 3 éve nem voltunk 3 napnál többet távolabb egymástól. A második nap este, a barátnőm kifakadt, hogy hiányzom neki, nem bírja nélkülem, sírt egész éjjel, és telefonon hívott folyamatosan. Hajnalban az első vonattal pedig elindult hozzám.

A program nagyjából "ki se mozdulunk, csak főzünk és beszélgetünk" volt náluk.

Aggódom, mert egyre kevesebb a barátja, és mindig velem van csak, ami nem baj, csak már sokszor, ha egy este külön megyünk valahova, teljesen összetörik éjfélre, és keres folyamatosan, hogy menjek oda, vagy ő jön ide. Egyre kevésbé tartja másokkal a kapcsolatot, csak azokkal ami hozzám kötődik.



2022. júl. 11. 00:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem csodálom, amit leírsz, az a kapcsolatfüggőség kezelendő esete. Kellene neki egy pszichológus!
2022. júl. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Ennyiből nehéz pontos diagnosist felállítani, de ahogy az #1-es írja egy jó szakember nem ártana a párodnál.
2022. júl. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Felnőtt ember, de 12 éves szinten van, te pedig asszisztálsz hozzá. Aggódhatsz, de nem kisgyerek, hiába próbálja ezt előadni. Ha ő nem akar tenni ellene, mindegy mit csinálsz, hisztizik míg a hülyeségeit benyeled. Nagyon nagy különbség van a valódi sírás, szomorúság között és amit ő előad ennek a címén.


És bármennyire hiszed hogy rólad szól, arról hogy mennyire hiányzol neki, mennyire fontos vagy, el kell keserítselek. Ez a saját önzőségéről szól, a saját problémái elől való menekülésről. Semmi köze hozzád.

2022. júl. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Későn kezdesz el aggódni. Gondolom az elmúlt években ennél cifrábbakat is művelt, most legalább a távollétre tud hivatkozni. Fogadjunk, hogy esze ágában nem volt menni, te beszélted rá!
2022. júl. 11. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Hu, hat ez meg nek, enyhen kapcsolatfuggonek is eleg durva.

Szerintem is el kellene mennie orvoshoz, de tenyleg. Amugy ilyenkor a baratai nem nezik hulyenek, hogy egy nyaralason egesz ejjel sir utanad, hivogat, hajnalban meg elindul?

Az nem pontos szamomra, hogy a te matrai kirandulasod is akkorra volt-e utemezve vagy majd kesobb mesz. De ha akkor voltal a Matraban tuti amugy a barataid is hulyenek nezik, ha pedig most mennel majd csal utana nyaralni nelkule, akkor azt kb el is felejtheted.

24/L

2022. júl. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Ez elég durván hangzik.

Én is szoktam néha ilyet csinálni, de sírni nem szoktam, plusz én pánikbetegség miatt sajnos agorafóbias lettem, úgyhogy nálam azért érthető a helyzet, de szedek bogyót és járok pszicholgushoz.

A ti helyzetekben az a a nem okes, hogy neki meg csak fel sem tűnik, hogy mit csinál.


24N

2022. júl. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

4.

Egy hónapja volt a legelső ilyen.

2022. júl. 11. 08:09
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
3 éve így éltek. Nyilván előjönnek ezek a dolgok “élesben”.
2022. júl. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Az nem lehet, hogy féltékenykedik? Én ezt is gyanítom.
2022. júl. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi történt egy hónapja? Mi okozhatta/hozhatta ki nála ezt?

Valójában mitől fél?

2022. júl. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!