Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ütemezett egyedüllét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ütemezett egyedüllét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lassan 5 éve együtt vagyok a párommal, 3 éve együtt is élünk.


Ő napi 10-12 órát dolgozik, folyamatos pörgés, megbeszelések, szóval nincsenek nyugisabb időszakai meloban.


Ugyanakkor nekem elég laza a munkahely, sokkal szabadabb, de napi 9-10 órát nekem is bent kell lenni. A párommal ellentetben en szinte egesz nap egyedül vagyok es nem ritka az olyan nap, amikor egesz nap csak vele beszélek (meg ugye online a barátaimmal).


Sokszor azt érzem, hogy a barátom igényelné azt, hogy egyedül lehessen, kicsit kikapcsolhasson, de nem akar azzal megbantani, hogy ezt mondja is.


Szerintetek mit kellene tennem? Ti igénylitek az egyedüllétet? Hogyan oldjatok ezt meg? Ahogy alakul vagy direkt alakitjatok ugy, hogy egyedül is tudjatok időt tölteni?


Előre is köszönöm a választ!



2022. júl. 20. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy szeretné -e, felesleges feltételezésekbe bocsátkoznod. Nyilván neked jólesik, ha hazaér beszélgetni, ha egész nap egyedül vagy, de csak tudnál róla, ha ő sportolni járna, vagy videójátékozna, olvasna elvonulva.
2022. júl. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Sokszor azt érzem, hogy a barátom igényelné azt, hogy egyedül lehessen, kicsit kikapcsolhasson, de nem akar azzal megbantani, hogy ezt mondja is."

Azt érzed - szerintem beszélnetek kéne erről.

2022. júl. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én dolgoztam már heti 5 nap 12 orában, hetvege szabad.7-19 ig dolgoztam kb fel 8 8 ra értem haza minden nap)

Nekem teljesen jó volt az esti egyutt főzés vagy esti vacsi, főzés, egyuttfurdes alatti poénok mély beszelgetesek, imádtam a szexet naponta csak vele(azota sincs olyan jó pasim:()

Hetvégén meg rokonok progik vele.


Habár én egyedul dolgoztam. Azaz 12 órát voltam egyedul egy uzletben. Vevőkkel beszelgettem csak vagy más eladókkal csak. De 200 oldala konyveket olvastam ki ez mellett es letettem egy c középfok nyelvtanfolyamot is így tanár nelkul, meg stb


Nekem jelenleg hiányzik az az egesz eletem nagyon ami akkor volt:(


Pesig ma rugalmas időbeosztás meg home office de magány..

2022. júl. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsó: én is igyekszem magam lefoglalni, megcsináltam egy mesterképzést + a jogsit


Köszi mindenkinek a választ!

2022. júl. 20. 16:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Beszélj vele. Egyébként ha annyira pörgős a melóhely, hogy ér rá veled dumcsizni? :D
2022. júl. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként igen, igeénylem, és ha nem kapom meg - nem kell nagy dologra gondolni, napi max 1 óra -, akkor egy idő után besokallok és szakítok.
2022. júl. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Miből gondolod, hogy velem dumcsizik?


Nem beszélünk, csak este, amikor hazaér.


Az egész nap csak vele beszélek= ő az egyetlen, akivel beszélek egy nap

2022. júl. 22. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!