Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen ha tènyleg szeret valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ha tènyleg szeret valaki?

Figyelt kérdés
Milyen ha szeret a párod? Milyen veled ? Hogyan viselkedik?

2022. júl. 28. 00:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdekli milyen napom volt, megkérdezi és figyelmesen meg is hallgatja. Ha boltba megy akkor meglep valami aprósággal, amiről tudja, hogy szeretem. Puszit ad, megölel. Közös programokat tervez(ünk). De emellett persze nem kell mindig egymáson lógni, mindketten külön programokra is megyünk.
2022. júl. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha szeret valaki az igazán szabaddá, boldoggá és gondtalanná tud tenni. Ha tudod, hogy van egy ember akire mindig számíthatsz és biztonságban érzed magad mellette akkor a világ összes gondja sem fog tönkre tenni, mert tudod, hogy nem egyedül kell vele megküzdened. Ez felemelő érzés tud lenni.
2022. júl. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jó èrzès lehet 🫤

Az èn párom állandóan fenyeget hogy el hagy ha nem azt csinálom amit szeretne . Nem hisz bennem , azt mondja hogy ez nem nekem való. Ha kèrek valamit nem teszi meg de èn tegyek meg neki mindent . Ha valami nem úgy van ahogy ő akarja hisztizik ès nem szeret

2022. júl. 28. 01:22
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Téged ez az ember egyáltalán nem szeret. Egy olyan kapcsolat van köztetek ami számodra nagyon romboló és egy idő után az önbecsülésed a semmivel lesz egyenlő. Ő pedig szépen kihasználja, hogy szereted. Ha ilyen veled, hogy fenyeget és zsarol akkor azonnal szakítanod kellene vele. Ezek talán a legalattomosabb dolgok amit egy ember a párkapcsolatban megtehetnek veled.
2022. júl. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez bem szerelem, hanem kihasználás. Dobd ki!


45/F

2022. júl. 28. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Feltétel nélküli a szeretet, közösek a célok.


„Az én párom állandóan fenyeget, hogy elhagy, ha nem azt csinálom amit szeretne. Nem hisz bennem, azt mondja, hogy ez nem nekem való. Ha kérek valamit, nem teszi meg, de én tegyek meg neki mindent. Ha valami nem úgy van, ahogy ő akarja, hisztizik és nem szeret.”

Neked nem párod van 😃

És írj helyesen, vagy 5 vesszőt kellett javítanom.

2022. júl. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Legjobb 🥰


10 évig szenvedtem a pasiktól, de végre befutott az, aki tényleg szeret és ez csodálatos érzés 🥰

2022. júl. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!