Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm gyakorlatilag felhizlal?

Figyelt kérdés

A történet a következő: pár hónapja költöztünk össze a barátnőmmel és elég sokat főz a kezdetektől. Ez még nem is lenne probléma, de elkezdte hangoztatni egy idő után, hogy sovány vagyok meg hogy keveset eszek. Evésnél többször mondta miután megettem az ételt, hogy szedjek még egy adagot, de mondtam, hogy elég volt. Aztán egy idő után elkezdte azt, hogy kiszedi nekem az ebédet. Ez nem nehéz, mert hamarabb hazaér. Szóval mire hazaérek, már ki van szedve egy adag étel a tányérba és mosolyogva mondja, hogy "gyere egyél". Az elején nem rakott ki sokat, de az a fura, hogy azt vettem észre, hogy fokozatosan nő az adag, amit kirak. Ez abból is feltűnt, hogy a múltkor hétvégén nem volt itthon, nem együtt ettünk, tehát kevesebbet szedtem és elég éhes maradtam a régi szokásos adagom megevése után.

Továbbá furcsa, hogy a tányérokat lecserélte nagyobbra. Amikor megkérdeztem miért azt mondta, hogy azért, mert szebb az új. Először nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, de utólag fura.

Hétvégén sokszor van az, hogy több fogást csinál vagy sütit süt és nem szól róla, aztán miután tele vagyok mondja, hogy itt a süti. Ha nem kérem egyből, elmegyek tv-t nézni, akkor behoz egy tányérral, hogy egyek.

Ha meg együtt eszünk rendszeresen eljátssza, hogy baromi nagy adagot szed, nem eszi majd rám tukmálja, azzal a címszóval, hogy "ne dobjuk már ki".

Egy 2 hónapja lendült be a dolog, azóta 67 kilóról 75-re híztam 180 centihez és pocakom lett, nagy a fenekem, vastag a combom, megnőtt a mellem férfi létemre. Ezzel kapcsolatosan az is fura, hogy szexnél rendszeresen fogdossa a zsíros testrészeim, simogatja, dörzsöli és mióta híztam azóta felpörgött a szex, gyakran kezdeményez.

Mi ez?



2022. aug. 4. 19:59
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

15 Nem kamu, sajnos ez van...


19 Annyira nem zavar, kicsit élvezem is, hogy sokat eszek. Amíg otthon szülőkkel laktam nem lehetett enni ennyit.

Lassan tervezek vele beszélni, de kíváncsi vagyok próbál-e több kaját adni még vahy ennyivel beéri.

2022. aug. 4. 21:48
 22/37 A kérdező kommentje:
20 Igen, sajnos 75 kg vagyok és van pocakom. Nem nagy de van. A combom meg igen vastag, mert alapból combos-segges vagyok férfi létemre. 67 kilósan 63 centi volt a combon, az összes farmer hülyén néz ki rajtam mert kiadja a combom meg a seggem, jól ráfeszül vádlim meg nincs. A csípőm is kicsit széles alapból az alsótestem erős. Még soványan is az volt.
2022. aug. 4. 21:52
 23/37 A kérdező kommentje:

Na úgy döntöttem ma este megbeszélem vel kultúráltan

Megírom majd mi lett

2022. aug. 4. 21:59
 24/37 anonim ***** válasza:
37%
Hmm a kommented alapján kicsit más a dolog, nem lehet hogy azért etet, mert végre azt szeretné hogy trnlyeg ehess, ne úgy mint otthon? És ennek örül? Lehet túltolja a dolgot de az visszabillenhet. Mindenesetre most elszakadtál a szülöktöl.kialakíthatod a saját szokásaidat, most egy kicsit billegsz erre arra de szerintem ez zajlik
2022. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
86%

Először is beszéljétke me.g hogy fogyni akarsz, kevesebbet enni stb. Elvileg felnőttek vagytok


Ha marad az adag, nem eszed meg. Ha idaviszi a tvhez a sütit, nem eszel belőle

Aztán egy idő után lersze sok kaját kell kidobni és megtanulja hogy ne adjon annyit

2022. aug. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
60%
ez már volt
2022. aug. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
60%

Tipikus női bevált taktika, felhízlal h ne szeressenek el előle, úgy nem fogsz kelleni másnak rajta kívül.

35N

2022. aug. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
0%
Én is hízlalom a pasim :) szexi a pocakos pasi.
2022. aug. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Na megjött a csajod 😂
2022. aug. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

Én kidobnám azt amit kiszed és szednék magamnak.


Nem tűröm el, hogy más döntse el, mennyit eszem.

2022. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!