Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Melyek lehetnek az együttélés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek lehetnek az együttélés GYAKORLATI nehézségei egy idősebb emberrel?

Figyelt kérdés

Előző kérdésemnél nagyon elmentek anyagi irányba a válaszolók,NEM ezek érdekelnek hanem a gyakorlati, mindennapi dolgok.

50pluszos férfiről lenne szó akivel élnék.



2021. ápr. 13. 12:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Nehezen alkalmazkodik, megvannak a megszokott dolgai. Illetve lakva látod meg igazán, hogy fiatalos ötvenes is ötvenes, és nem fiatal. Elmúlik minden illúzió.
2021. ápr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Milyen illúziója gondolsz ? Már aludt nálam,én is nála... nincs olyan amit ne láttam volna. Vagy mire gondolsz ezzel? Tényleg érdekel
2021. ápr. 13. 12:32
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyut..


Pedig jó válaszokat kaptál, nem kell ezerszer kiírni.

Mire vagy pontosan kíváncsi egyébként, ha az előzőben semmi nem hasznos?

2021. ápr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

50 fölött már nem fog hozzád semmiben alkalmazkodni, bármit mondasz, nem veszi komolyan, nem fog téged egyenrangúként kezelni. Gyakorlatilag gyerekként kezel, akit mellesleg megdughat. Ennyi.

Aztán majd pár év múlva rájössz, hogy a ráncosodó arca, sörhasa, plöttyedt feneke valójában nem vonzó, illetve, hogy szeretnél gyereket, de ő ehhez már túl öreg, de ha beléd is teszi, felnevelni már nem tudja.

De a legszebb az lesz, hogy amikor megjelennek rajtad a kór első jelei, lecserél fiatalabbra.

2021. ápr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

3 Hasznos, tudomásul vettem, de itt kb csak az anyagiak irányába ment el a dolog. Nekem nem ez a fontos, tőlem külön kassza is lehet mert korrektnek tartom. Hanem a gyakorlati, mindennapi dolgok pl akinek van benne tapasztalata.


4. Lecserélhet egy fiatal is,ez nem korfüggő dolog.

2021. ápr. 13. 12:48
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Fhúú kérdező én elolvastam az előző kérdésed. Hát mit ne mondjak, nem vagy 31 éves úgy gondolkodásban, de te tudod ;)
2021. ápr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

6 Nem vagyok tapasztalt, ez valaki szerint hátrány valaki szerint előny.

Én ilyen vagyok. Kevésbé anyagias mint az előző kerdes tobb válaszolója. De mint irtam ott is , lehet ha jómódú lennék Èn is az volnék.

2021. ápr. 13. 12:53
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

- Egészségügyi gondok.

- Szexuális gondok.

- Anyagi gondok.


Mint egy 20 évesnél.

2021. ápr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered az illetőt, mi ennek hiányában csak általánosságokat írhatunk. Bőven van olyan ötvenes például, aki sokkal rugalmasabb, alkalmazkodóképesebb, mint más huszonéves. Szerintem az, hogy hogyan működik az együttélés, elsősorban a személyiségen működik az ő korában is még.
2021. ápr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

A beszédtéma. Ami túlmegy azon, hogy mit főzzél, mit vásárolj be, hogy telt a napotok. Egy 50+ éves embert egy pontnál teljesen más dolgok kötnek le, mint egy 30-ast. Ami nem baj. De lehet, hogy lesznek oda-vissza unalmas érdektelen beszélgetéseitek, amikor csak arra gondolsz, hogy fejezze már be, mert hülyét kapsz annyira nem érdekel.


Továbbá még a barátokat tudom felhozni. 20+ év nagy korkülönbség ha a barátok, munkatársak, rokonok életkorát, élettapasztalatát, társasági témáit nézzük.

Amikor te kerülsz egy légtérbe az ő barátaival, ott ideális esetben 50+ éves férfiak és nők lesznek. És hidd el a sokadik baráti összejövetelen már hülyét fogsz kapni az "öregektől"


Ha meg te viszed el a barátaiddal találkozni, akkor ő fog hülyét kapni tőlük.

Az első időszakban nyilván mindketten igyekeztek megfelelni a másiknak, de kifognak ütközni az ilyen jellegű ellentmondások.


Nem azt mondom, hogy ezek kőbe vannak vésve, de előkerülhetnek, és meg kell tanulni kezelni, hogy ne szüljön frusztrációt, féltékenységet, szeparációt a családtól, barátoktól.

2021. ápr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!