Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan lehet együtt élni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet együtt élni ezzel hosszú távon?

Figyelt kérdés

A párommal régóta együtt élünk. 1,5 éve lett egy kollégája, aki miatt megváltozott. Jobban ad magára, hosszasan készülődik reggel munka előtt, edzeni jár, a legjobb oldalát akarja mutatni a munkában. Nyilvan tetszik neki. Ez idő alatt többször rákérdeztem, tetszik-e neki, tagadja. Eleinte bennem volt a félsz, h majd megcsal, de a kolléga párkapcsolatban él, nem hiszem, h akar bármit a páromtól, inkább plátói ez a párom részéről. De mégis 1,5 éve tart ez már. Hűséges hozzám, kedves velem, mégis nagyon zavar, h vki más miatt ennyire odafigyel magára.

Nem tudom, hosszú távon hogyan lehet ezt elviselni, hiszen nincs köztük semmi, talán nem is lesz, szeret engem továbbra is, de nagyon zavar, h vonzódik máshoz és ezzel napi szinten együtt "kell" élnem. Ha nem is lesz köztük soha semmi, és megmarad mellettem, akkor is hogyan lehet ezt hosszú távon elviselni? Mit tegyek, h ne zavarjon ez? Tojnom kéne rá, hiszen amíg csak plátói az egész, kit érdekel... Mégis zavar és belém hasít napi többször, h vki más is tetszik neki és igyekszik jó benyomást kelteni. Mit tennétek? Emiatt még szakítani kár lenne nem? De hogy lehet úgy élni vki mellett, h szeret, de máshoz is vonzódik? Én hogyan viseljem ezt el?



2022. aug. 16. 09:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy benne, hogy vonzódik hozzá? Nem lehetséges pl. hogy degradáló utalásokat tesz az illető, vagy ő magára maximalista, és hangoztat ilyesmit?
2022. aug. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak a karrier miatt csinálja? Nekem is vannak ilyen felívelő életszakaszaim, amikor jobban kezdek el adni magamra, de ezek nem női kollégáknak szólnak. Csak így érzem magam jobban és kész.
2022. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Honnan tudjuk, hogy mi motiválja? Lehet, hogy nem is a kolleganő kedvéért csinálja, hanem azért, mert elvárt dolog a munkahelyén, vagy leesett neki, hogy igényesebben kéne kinéznie.


Ha ti mentek valahova akkor nem kapja össze magát?


Egyébként honnan tudod, hogy van az illetőnek párja?

2022. aug. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
4%
Ha el akarod viselni és emiatt nem szakítani akkor hajrá. Legyél örökös második akivel bármit meg lehet tenni. Most ezt a nőt állítólag nem érdekli és mi a garancia hogy mást sem fog? Szeret téged? Ugyan már ezt te sem gondolhatod komolyan hogy elhiszed 😂
2022. aug. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
miből gondolod, hogy a kolléga miatt csinálja?
2022. aug. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolod, hogy a kolléga az oka? Nekem is lett új kollégám, de nem miatta kezdtem bő egy éve jobban odafigyelni magamra, egyszerűen jól esik a covidos otthon punnyadás után többet kihozni magamból.

Engem nagyon zavarna ha a párom emiatt gyanakodna és tévképzetekkel nyomasztana..

2022. aug. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
3%

Hát nézd, ezt meg kell vele beszélned. Nem állhatsz fél lábon, amíg eldől, hogy mi lesz ebből, mert az semmire nem biztosíték, hogy kapcsolata van a kollégának. Hallottunk már megcsalásról, vagy gerincesebb emberek esetében arról, hogy kiléptek egymásért a kapcsolatukból.


Annyit tehetsz, hogy megpróbálod megfejteni, hogy mit hiányol a párod, amit felfedezni vél a kollégában. Ha odafigyelés, stb., tehát tettekről van szó, akkor meg lehet próbálni jobban odatenni magad ezen a téren. Ha viszont arról van szó, hogy a személyiségébe szeretett bele, sajnos nem sokat tudsz tenni.


Kitartás, nagyon nehéz lehet.

2022. aug. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
11%
Engem is zavar ha a párom más miatt díszpintyeskedik.
2022. aug. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszitek, hogy a kérdező a nő? Nekem nem volt egyértelmű, azt hittem a párja a nő.
2022. aug. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem is úgy jön le, hogy a kérdező férfi, és a párja a nő.

Egyes

2022. aug. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!