Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok lánynak van olyan gondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lánynak van olyan gondja hogy úgy éri sosem fog olyan fiút/férfit találni akivel hosszú távon együtt lehet (házasság, gyerekek)?

Figyelt kérdés
2021. szept. 20. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Nincs. Hazánkban akkora a férfitöbblet, hogy minden típusú férfi közül bőven válogathat. Így nem hiszem, hogy ez a probléma létezne.
2021. szept. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem kevesebben vannak mint gondolnád.

Le lehet pontozni miért általánosítok, nem mindenki ilyen blablabla...

Ha az elmúlt pár ismerkedésemet nézem bármennyire is bíztatónak tűnt a kiszemelt lány mindig kiderült, hogy egy elköteleződni képtelen a nap boldogságának élő élményvadász, aki majd 30 fölött rájön mikor a baráti társaságában mindenki lebabázik, hogy hoppácska kicsit elment a dolog. Aztán közben meg kitudja milyen lehetőségeket hagyott ki.

Próbálom elhinni, hogy nem mindegyik ilyen de elég nehéz ha csak ezt látom.

Az a szomorú, hogy még akkor se lehet elhinni az ujjukon a gyűrű mert egyszerűbb válni mint megbeszélni. Nem trendi a hosszú kapcsolat, fogyasztói társadalom.

2021. szept. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, hogy sok lány így érzi-e, de én igen.

Szeretnék hosszútávú párkapcsolatot, férjhez menni, gyereket szülni, de eddig nem jött össze... és nem tudom összefog-e valaha.

Ahhoz meg kéne találnom a megfelelő férfit, aki nem fél a felelősségvállalástól.

2021. szept. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány nőnek probléma még ez, nekem biztosan. Nem akarok gyereket, és nem tudom, mi a szexmániás ellentéte (szexdepressziós? :D), de az vagyok. Így kb. lehetetlen lesz.
2021. szept. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!