Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan lehet együtt élni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet együtt élni ezzel hosszú távon?

Figyelt kérdés

A párommal régóta együtt élünk. 1,5 éve lett egy kollégája, aki miatt megváltozott. Jobban ad magára, hosszasan készülődik reggel munka előtt, edzeni jár, a legjobb oldalát akarja mutatni a munkában. Nyilvan tetszik neki. Ez idő alatt többször rákérdeztem, tetszik-e neki, tagadja. Eleinte bennem volt a félsz, h majd megcsal, de a kolléga párkapcsolatban él, nem hiszem, h akar bármit a páromtól, inkább plátói ez a párom részéről. De mégis 1,5 éve tart ez már. Hűséges hozzám, kedves velem, mégis nagyon zavar, h vki más miatt ennyire odafigyel magára.

Nem tudom, hosszú távon hogyan lehet ezt elviselni, hiszen nincs köztük semmi, talán nem is lesz, szeret engem továbbra is, de nagyon zavar, h vonzódik máshoz és ezzel napi szinten együtt "kell" élnem. Ha nem is lesz köztük soha semmi, és megmarad mellettem, akkor is hogyan lehet ezt hosszú távon elviselni? Mit tegyek, h ne zavarjon ez? Tojnom kéne rá, hiszen amíg csak plátói az egész, kit érdekel... Mégis zavar és belém hasít napi többször, h vki más is tetszik neki és igyekszik jó benyomást kelteni. Mit tennétek? Emiatt még szakítani kár lenne nem? De hogy lehet úgy élni vki mellett, h szeret, de máshoz is vonzódik? Én hogyan viseljem ezt el?



2022. aug. 16. 09:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
37%
Az a baj hogy minden megcsalás így kezdődik.Reméljük nem történt ilyen
2022. aug. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Mathus ***** válasza:
37%
a kérdésre: kezd el te is felhozni magad, adj magadra, ne topisodj le, vedd fel ezt az új ritmust és fogd fel kompetitívnek a dolgot.
2022. aug. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
nem érthető, h. a párod a ffi vagy a nő?
2022. aug. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
30%
Elég baj az, hogy miattad nem érezte ezt. Nem gondolod?
2022. aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
31%

"Többször rákérdeztem, tetszik-e neki, tagadja."

Miért nem hiszel neki?

Örülj, hogy csinosabb és ad magára, te is tegyél úgy.

2022. aug. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
66%

Most akkor van okod a bizalmatlanságra, vagy nincs okod?

Az, hogy az önbizalomhiányodat, szorongásodat kivetíted rá, építed a kapcsolatod, vagy rombolod?


Mi a célod?

Ha szakítani akarsz vele, arra van egyszerűbb és egyenesebb megoldás is, nem kell tönkretenni.

Ha meg vele akarsz lenni, akkor lépj túl a komplexusaidon.

2022. aug. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!