Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van saját házunk,jön a 2.baba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van saját házunk,jön a 2.baba. Most kellene a legboldogabbaknak lennünk,ehelyett minden naposak a veszekedések.😔Màr teljesen kikészülök,nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
2022. aug. 18. 07:19
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Ennyiből senki se fogja tudni megmondani. Nem írtál semmi konrkétat. Mi a vita tárgya? Milyenek a gondok?


Amíg nem fejted ki mi is az igazi bajod és min vitatkoztok addig MINDENKI csak két megoldást lát: válás és párterapeuta.

2022. aug. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azon hogy szerintem nem foglalkozik úgy velem ,ahogy kellene és azon,hogy megbeszélünk valdmit,közösen eldöntjük és ő ezt leszarja.Nem azt csinálja amit megbeszéltünk.Mintha nem is érdekelné a szavam.
2022. aug. 18. 07:54
 3/8 anonim ***** válasza:

És ez újkeletű? Vagy eddig is probléma volt?

Próbáltátok kettesben részletesen megbeszélni?

Ha nem tartja magát a megbeszéltekhez, az elég nagy probléma lesz a gyereknevelében. Meg tudod tenni, hogy nem adsz teret a megbeszéltek megváltoztatásának? Pl. ha úgy volt, hogy mentek valahova, és meggondolja magát, akkor maradjon otthon egyedül. Vagy hasonlók.

2022. aug. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csinált már ilyet párszor.És ha emoatt össze veszek vele,ő azt is felvállalja.
2022. aug. 18. 08:28
 5/8 anonim ***** válasza:
2. Te vagy a nő? Az a baj, hogy minden baj ott kezdődik a férfi számára, amikor a nőre hagy mindent. Megbeszélhetné veled, de hagyd, hogy döntösön ő is.
2022. aug. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen,én vagyok a nő.
2022. aug. 18. 11:04
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
“ Most kellene a legboldogabbaknak lennünk” Már miért kellene? Hogy éreznétek boldognak magatokat, ha az időtők 170% a gyerek ellátásával, meg munkával tőltitek?
2022. aug. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Magyarul tudtad, hogy semmibe vesz, mégis hagytad, hogy felcs.náljon. Öhm, nem lesz jobb, csak majd két gyerekkel maradsz magadra, miután lelép.
2022. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!