Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért úgy adja elő a férjem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért úgy adja elő a férjem a sztorit, mintha vele történt volna?

Figyelt kérdés
Tegnap volt nálunk egy ismerős házaspár és egy különleges történetet úgy adott elő, mintha vele történt volna, holott velem történt. Utána szóvá tettem neki, hogy ez milyen furcsa volt,még neki àllt feljebb...

2022. aug. 28. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
ez furcsa, velem is ez történt tegnap
2022. aug. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%

Tényleg ez a vita tárgya?


#megszokottházasságiproblémák


Sajnos sok házasságban látom ezt,hogy piti dolgokat felfújnak hatalmas nagyra. De vannak kivételek hál istennek!

2022. aug. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Lehet, hogy csak azt nem emelte ki, hogy és képzeljétek, Zsuzsival meg ez történt, hanem azt mondta van egy jó sztorim.. Ebből miért kell párkapcsolati problémát gyártani? Ott és akkor elmondhattad volna, hogy ez veled történt.
2022. aug. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Én bárki sztoriját elő tudom úgy adni, hogy velem történt. Egy szabály van csak: akivel történt az nem lehet ott:)
2022. aug. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Haverom csinálta ezt , beteges hazudozó volt.


Minden ami velünk történt úgy adta elő mintha ő lett volna.

2022. aug. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%

A párom épp szerelt valamit tesómnak, és nagyon elakadt. Nem tudott rájönni hogyan tovább, majd mondtam egy ötletet, ami jónak bizonyult. Mikor ment a tesómhoz úgy mondta hogy őneki jutott eszébe.

Mosolyogtam egyet, és hagytam. Ez nem olyan hatalmas dolog szerintem.

2022. aug. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Többször előfordult már, hogy amit én találtam ki, úgy adott elő, mintha az ő fejében született volna meg. Szerintem ez undorító tulajdonság.
2022. aug. 28. 20:10
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az 5ös írja, beteges hazudozók csinálják ezt. Valószínűleg másban is hazudik.

Ha még az sem zavarta, hogy te is ott vagy, szerintem még magának is elhitte, hogy vele történt.

Én óvatosságra intelek vele kapcsolatban, ha még nincs gyerek, ne vállalj.

2022. aug. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy magának is elhiszi, hogy ez vele történt. (Volt ilyen munkatársam.)
2022. aug. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!