Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leírok lenn egy sztorit, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírok lenn egy sztorit, ami kevesebb, mint 1 hete történt. Szerintetek, ha esetleg mégis újra látom ezt a fehér szalmakalapos lányt, amire azért látok némi esélyt, akkor érdemes megállítanom, vagy már ciki lenne leszólítani?

Figyelt kérdés

A minap történt ez az eset, Pesten. Ültem egy padon, egyedül, fagyiztam. Láttam, hogy nem messze tőlem megy egy lány fehér szalmakalapban, és elhagy valamit. Odaslattyogtam, felvettem, és fülhallgató volt az, egy tokba hajtogatva. A lány után szóltam, de nem állt meg. Lehet nem hallott, vagy nem tudta, hogy neki szólok. Utána mentem, de egy forgalmas főút mellett voltunk, oda ment ki. Gyorsan ment, így már csak messziről láttam a fehér szalmakalapját a sok ember közt, így visszaültem fagyizni a korábbi helyre. Utána is még ott ücsörögtem, telefonáltam. Épp hívásban voltam, mikor egyszer csak észreveszem, hogy ott megy szembe a fehér szalmakalap! Alig pár méterre, épp ott, ahol korábban láttam őt elhagyni a fülhallgatót. Csak most ellentétes irányba, visszafele ment. Na, megint feltápászkodtam, és ezúttal gyorsabban mentem utána, letettem a telefont, és kiáltottam, hogy fehér szalmakalapos, elhagytad a fülhallgatód! Végre megtorpant. Odaadtam neki a fülhallgatót, és mondtam, hogy már akkor elhagyta, mikor korábban ment itt a másik irányba. Ekkor láttam ám, hogy nagyon szép arca van, vidám barna szeme, szőkés-barna haja. Csinos lányt rejtett a fehér szalmakalap! Mosolygós volt, megköszönte, és meg akart hívni egy fagyira a kedvességért cserébe. Én meg visszautasítottam az ajánlatot, mert volt barátnőm. Pedig nagyon szimpi, és szép lány volt, és a fagyizás az jó kiindulópont lehetett volna ismerkedni. Na már most, rákövetkező nap szakított velem a barátnőm... Meglep, hogy nem igazán viselt meg a szakítás, azt hiszem nem voltam belé valami szerelmes. De bezzeg az fáj, hogy a fehér szalmakalapos lánnyal kihagytam az ismerkedési lehetőséget az exem miatt... Azóta akár hideg van, akár meleg, kiülök oda minden nap, hátha újra látom... De nem tudom, minek, mert ha látnám, lehet oda se mennék hozzá, mert nem vagyok elég tökös. És amúgy is, valószínű, hogy van barátja, mint mondtam, nagyon vidám, mosolygós, kifejezetten szép arcú lányról van szó.

Pedig amúgy pont ez a kérdésem. Mert valószínű, a közelbe lakik ő vagy valakije, és simán felbukkanhat még a környéken. És ha megpillantom, és mégis van tököm odamenni, annak lenne értelme? Csak így, hogy szia, én találtam meg korábban a fülhallgatódat, eljönnél egy kávéra? Aki jó csajozásban, illetve nőktől várok tanácsot.


2020. jún. 4. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér, ez aranyos kezdeményezés, de ha van barátja, akkor valószínüleg visszautasít.
2020. jún. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel te észrevetted és csinosnak tartod, valószínűleg más is, még korábban :D Szóval egy próbát esetleg, de készülj arra, hogy van barátja. És ne kezdj el majd emiatt puffogni, veszteni tudni kell.
2020. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem szólítod meg, és nem beszélgetsz vele, sosem tudod meg, hogy van-e barátja, vagy hogy bejössz-e neki. Vesztenivalód nincs, és végső soron nem is egy teljesen idegen embert kell megszólítanod, így valamivel könnyebb is. Szerintem próbáld meg, ha nem teszed meg, akkor később azon fogsz problémázni, hogy mi lett volna, ha...
2020. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!