Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek érdemes folytatnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes folytatnom a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
Azt kell tudni, hogy mi 30 év körüli pár vagyunk 4 évig jártunk nem éltünk együtt, részemről nem hiszem hogy volt szerelem inkább csak nagyfokú szeretet, azt tudni kell hogy nekem nincsenek barátaim de vele olyan volt mint egy barát extrákkal, programokra jártunk, szexeltünk, nevettünk, elvoltunk együtt. Majd aztán össze költöztünk, én már az elején sem akartam vele valamiért össze költözni,egy nagy kérdőjel volt számomra ez hogy vele együtt éljek. Én gyakran megnézek más nőket is,azt még hozzá teszem hogy a barátnőm az első komoly kapcsolatom.Na szóval össze költöztünk 1 évig éltünk együtt, ez alatt az idő alatt voltak durva veszekedések,ráncigálások,kiabálások is de persze voltak jó pillanatok is, sajnos ez idő alatt nem főztünk semmit sem, eljárogattunk ide oda, ő is eljárogatott ,albérletben ritkán töltöttünk el egy teljes napot együtt...Szerintem ezért sem volt meg nagyon az "otthon érzése".Az egy év alatt mialatt együtt éltünk valahogy nem éreztem azt,hogy milyen jó hogy a szülöktől elköltöztünk és együtt élünk. Vágytam haza,mert a szüleimnél/otthon jobban éreztem magam mint az albérletben, most vagy a nyugalom?kaja?"otthon" érzése miatt??? Nem tudom erre keresem a választ. Most a szüleinknél élünk és ugyanúgy összejárunk/eljárunk mint az albi előtt.De tudom,hogy ennyi idős embereknek összekell költözni.Olyan érzésem van a barátnőm felé,hogy szeretem,kedvelem,barátként nagyon jó,jó vele eljárni jobbra ballra,szex is jó vele ,bár már meghízott így nem mindig kívánom,de valahogy nincs meg bennem valamiért az,hogy igen szuper volt az az egy év együtt élni és mihamarabb várom,hogy újból együtt éljünk.Igaz az a mondás,hogy lakva ismerszik meg a másik? Ezalatt az 5 év alatt sok programunk volt együtt,történt velünk sok szép dolog,alapjába véve jó visszagondolni erre az időszakra, csak valamiért az együttélésnél nem éreztem azt teljesen,hogy hú de szuper végre azzal vagyok együtt sokat akit nagyon szeretek. A másik fura dolog,hogy nekem valamiért nem szokott hiányozni a párom,még egy hét után sem, sőt talán még örülök is neki,hogy nyugton vagyok nélküle.Napjában sokat hív telefonon én ezt nem szeretem,mert nem történik velem,meg vele se sok dolog így nem érzem azt hogy kb 5-8 szor felhívjuk ezért egymást. Amúgy jó hogy van nekem egy párom,szeretem is, jó vele eljárni jobbra ballra.De valahogy nem érzem azt hogy vele kellene leélnem az életem, vagy lehet hogy csak változtatni kellene dolgokon? Amúgy 5-6 év után minden kapcsolat kihűl,ellaposodik?

2022. aug. 30. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Leírtak alapján ezt elkezdeni sem kellett volna. Nagyon langyos egy faszi lehetsz. 31/N
2022. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne folytasd, maradj anyuci szoknyája alatt, nem való ez neked.A barátnődet engedd el végre, így is elbsztál feleslegesen az életéből egy csomó időt.
2022. aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Saját magadnak is megválaszoltad ezt a kérdést. Teljesen felesleges ebben a kapcsolatban maradnod. Ez max megszokás.
2022. aug. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az elso hazassagom volt ilyen, valas lett a vege.


A 2.ferjemnel mar 2het levelezes utan ugy ereztem h 99% h o lesz a ferjem (ami hulye erzes volt mert soha tobbe nem terveztem valakivel elkotelezodni, ugy megegettem magam), 1% volt h nem jon ossze, ha o nem akar engem, de ő mar 3honap utan befizetett egy csaladi autora, annyira ugyanezt erezte. Osszecuccoltunk, 8eve vagyunk egyutt, max pillangok nincsenek, de minden ugyanugy klappol mint az elejen, ugyanolyan jo, vicces, stabil, ugyanugy kivanjuk egymast.


Mindezeket nem kerkedeskent irtam le hanem h lasd h ami jo, abban nincsenek ketsegek, erzi az ember, vagyja a masik tarsasagat, nem teher, nem szexpartner, hanem tars, evekkel kesobb is, annal az egyszeru oknal fogva h passzoltok. Nem igazan jott le a leirasodbol de ti vhol nem passzoltok es tul sok evet pazaroltal el.

2022. aug. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na ezért nem kell kezdeni kapcsolati tapasztalat nélküli férfival. Mindegyik ezt csinalja 🤣

Egyébként minek húztatok idáig? Ezt elkezdeni sem lett volna szabad…

2022. aug. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mért vagy őnzö? Már az eleje óta nem szereted mért rabolod az idejét? Miért nem hagyod hogy találjon egy normális pasit.. Te meg lakj anyucival.... 30 évesen elég gáz gondolkodásod van... Én már ugy dobtalak vopna mint macskát sza.ni...
2022. aug. 31. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!